نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۷۰ تومان فروخته شد. همچنین
کد خبر: ۱۰۰۶۶۰
بازدید : ۶۷۸۳
۲۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش شدید قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۶۲ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۱.۱۳ تا ۲.۶۷ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۲.۱۴ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۵۳۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۲.۰۷ درصدی به قیمت ۱۲ میلیون و ۵۰۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۱.۱۴ درصد افزایش به پنج میلیون و ۴۸۴ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۱.۱۳ درصدی به یک میلیون و ۲۶۶ هزار تومان رسید.

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

همزمان با افزایش نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۷۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۷۹۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۵۲۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۴۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۵۷۴ تومان و ۲۷ هزار ۲۸ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزارو ۸۲۵ تومان فروش و با نرخ ۳۱ هزار و ۱۹۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سر گذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۷۶۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۶۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۷۴۰ تومان و ۲ هزار ۸۵۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۹۵۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه