نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۷۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۱.۳۹ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۷۱۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۱ درصدی به قیمت ۱۲ میلیون و ۵۵۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۱۰۰۷۰۱
بازدید : ۴۷۰۰
۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۶۴ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۲۱ تا ۱.۳۹ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۱.۳۹ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۷۱۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۱ درصدی به قیمت ۱۲ میلیون و ۵۵۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۵۵ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۹۹ درصد افزایش به پنج میلیون و ۵۲۷ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۹۵ درصدی به یک میلیون و ۲۷۵ هزار تومان رسید.

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

همزمان با افزایش نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۷۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۶۷۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۸ هزار و ۶۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۷۵۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۳ هزار تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۹۸۱ تومان و ۲۷ هزار ۴۲۷ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نسبتا بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزارو ۸۹۷ تومان فروش و با نرخ ۳۱ هزار و ۲۶۵ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سر گذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۸۲۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۸۰۵ تومان و ۲ هزار ۸۶۰  تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۵۷۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۸ هزار و ۳۷۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه