قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۲۳

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۲۳

قیمت بیت کوین امروز ۲۳ آبان ماه با ۱.۱۹ درصد افزایش نرخ به ۶۴,۸۸۰ دلار معادل ۱,۸۷۸,۳۷۳,۳۲۰ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۰۷۱۵
بازدید : ۳۸۰۵
۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۸

فرادید| بیت کوین نسبت به روز گذشته رشد قیمت داشت و به یک کانال بالاتر صعود کرد. امروز ۲۳ آبان ماه قیمت بیت کوین با ثبت افزایش ۱.۱۹ درصد به ۶۴,۸۸۰ دلار معادل ۱,۸۷۸,۳۷۳,۳۲۰ تومان رسید.

همین چند روز قبل، بیت کوین موفق شد رکورد قبلی قیمت خود را دو مرتبه بشکند و آخرین سقف قیمتی خود را در تراز ۶۹,۰۰۰ دلار ثبت کند.

همانطور که جامعه منتظر جهشی دیگر در منطقه ۷۰ هزار دلاری بود، چشم انداز این ارز تغییر کرد. روند حرکت بیت کوین به جای صعود، تغییر یافت و این ارز مسیری نزولی در پیش گرفت. به این ترتیب، تنها ظرف چند ساعت، بیت کوین بیش از ۶۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد و به کف قیمت روزانه ۶۳,۰۰۰ دلار رسید.

همانطور که دیروز گزارش کردیم، قیمت در ابتدا افزایش یافت و به بالای ۶۵,۰۰۰ دلار رسید، ولی این افزایش قیمت نیز کوتاه مدت بود و خرس‌ها یک بار دیگر به قدرت رسیدند و این دارایی را به پایین کشاندند. این بار، بیت کوین تا مرز ۶۲,۳۰۰ دلار سقوط کرد که پایین‌ترین سطح قیمت از ۷ نوامبر (۱۶ آبان) تاکنون بود.

به گزارش فرادید؛ در حال حاضر، قیمت بیت کوین بیش از ۲۰۰۰ دلار بهبود یافته است و ارزش بازار آن ۱.۲ تریلیون دلار است. بعد از ریزش بیت‌کوین اکثر ارز‌های بازار ریزش کردند و ارزش بازار رمزارز‌ها حدود ۲۰۰ میلیارد دلار کاهش پیدا کرد.

بیت‌کوین بعد از ریزش از محدوده حمایتی ۶۶ هزار و ۳۰۰ دلار تا اولین محدوده حمایتی ریزش کرد و این ریزش درحالی است که برخی از کارشناسان عقیده داشتند در صورت شکست محدوده مقاومت ۶۸ هزار و ۸۰۰ دلار هدف بعدی بیت‌کوین ۷۳ هزار دلار است.

به نظر می‌رسد شکست محدوده ۶۸ هزار و ۸۰۰ دلار قوی نبود و عرضه در نزدیکی ۷۰ هزار دلار باعث ریزش بیت‌کوین شد، اما بسیاری از کارشناسان عقیده دارند اصلاح بازار طبیعی و روند کلی بازار صعودی است.

کارآفرین و تحلیلگر مشهور رمزارز‌ها که با نام کاربری TechDev_۵۲@ در توئیتر فعالیت می‌کند، از یک الگوی دیگر پرده برداری کرد که می‌تواند در شناسایی قله چرخه صعودی بیت کوین مثمر ثمر باشد: در مقیاس خطی، پیک صعودی بیت کوین را می‌توان در سطح ۵.۶۱۸ یافت. اگر درست باشد، بیت کوین ممکن است اوج چرخه صعودی بعدی خود را بیش از ۲۳۳,۰۰۰ دلار یا تقریباً ۳.۶ برابر از قیمت امروز ثبت کند.

برخی معتقدند اوج بعدی بیت کوین نیز توسط «مثلث طلایی»، یک الگوی تحلیل تکنیکی کلان پیچیده تأیید شده است. بیت کوین ممکن است بین دسامبر ۲۰۲۱ (آذر ۱۴۰۰) و مارس ۲۰۲۲ (اسفند ۱۴۰۰) به بالاترین حد خود برسد.

قیمت لحظه ای بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه