نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۵۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۹۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۶۵ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۸۱ درصدی به قیمت ۱۲ میلیون و ۵۰۳ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۱۰۰۷۶۰
بازدید : ۴۸۰۳
۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۶۴ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۲۱ تا ۰.۸۱ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۶۵ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۸۱ درصدی به قیمت ۱۲ میلیون و ۵۰۳ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۵۶ درصد کاهش به پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۴۹ درصدی به یک میلیون و ۲۷۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف افزایش نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۵۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۹۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۹۰۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۸ هزار و ۴۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۵۴۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۴۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۲۱۹ تومان و ۲۶  هزار ۶۶۷ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نسبتا بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزارو ۴۶۳ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۸۲۹ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سر گذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۷۸۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۶۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۷۶۰ تومان و ۲ هزار ۸۴۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۳۲۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۸ هزار و ۱۲۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه