قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۲۷

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۲۷

قیمت بیت کوین امروز ۲۷ آبان ماه با ۱.۹۲ درصد افزایش نرخ به ۶۰,۸۶۰ دلار معادل ۱,۷۷۰,۰۲۱,۸۱۰ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۰۸۹۸
بازدید : ۵۱۴۶
۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۸

فرادید| بیت کوین بار دیگر به کانال ۶۰ هزار دلار بازگشت. امروز ۲۷ آبان ماه قیمت بیت کوین با ثبت افزایش ۱.۹۲ درصد به ۶۰,۸۶۰ دلار معادل ۱,۷۷۰,۰۲۱,۸۱۰ تومان رسید.

دقیقا یک هفته پیش، روز ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) بیت کوین در مسیری افزایشی قرار داشت و حتی به رکورد جدید ۶۹,۰۰۰ دلار رسید. ولی همانطور که قبلاً هم بار‌ها دیده ایم، در طول هفت روز بازار ارز‌های دیجیتال می‌تواند به طور کلی تغییر کند.

این دارایی به جای به چالش کشیدن منطقه ۷۰,۰۰۰ دلاری، مسیری معکوس را در پیش گرفت و در عرض چند ساعت چندین هزار دلار کاهش یافت؛ برای مدت کوتاهی در حدود ۶۵۰۰۰ دلار آرام گرفت و حتی روز دوشنبه به بالای ۶۶۰۰۰ دلار رسید، اما این جهش عمر کوتاهی داشت.

همانطور که دیروز گزارش کردیم، بیت کوین تا مرز ۶۰,۰۰۰ دلار سقوط کرد و به این ترتیب، در یک روز ۶۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد. از آن زمان، وضعیت حتی بدتر هم شد و این ارز دیجیتال برای اولین بار از ۲۸ اکتبر (۶ آبان) تا حدود ۶۰۰۰۰ دلار سقوط کرد.

به گزارش فرادید؛ قبل از بازیابی چند صد دلاری، بیت کوین با کف قیمت ۵۸,۶۰۰ دلار (در Bitstamp) معامله شد. هرچند در حال حاضر هم هنوز زیر ۶۰,۰۰۰ دلار ایستاده است و ارزش بازار آن تا ۱.۱۲۰ تریلیون دلار کاهش یافته است.

سطح ۵۸ هزار و ۴۰۰ دلار به عنوان یک خط کلیدی برای گاو‌ها اعلام شده بود، که برای جلوگیری از ضرر‌های عمیق‌تر حفظ می‌شد. یک کارشناس در Rekt Capital بر این باور است که: «هنوز برای خرسی شدن بازار بیت‌کوین، چند ماه زمان لازم است.»

این کارشناس بازگشت به منطقه‌ای بین ۶۲ هزار تا ۶۳ هزار دلار را «طی ۱ تا ۳ روز آینده» پیش بینی کرد و به همین ترتیب خواستار آرامش در مورد حرکات فعلی شد.

به گفته مت مالی (Matt Maley)، استراتژیست ارشد بازار در Miller Tabak، نیازی به نگرانی در مورد افت اخیر قیمت بیت کوین به زیر ۶۰,۰۰۰ دلار نیست. این تحلیلگر بازار اخیراً به Yahoo Finance گفته است که بیت کوین همچنان می‌تواند “بسیار” سقوط کند بدون اینکه آسیب واقعی از نقطه نظر فنی به آن متحمل شود.

او تخمین می‌زند که بیت کوین باید به زیر ۵۰,۰۰۰ دلار سقوط کند تا آسیب جدی به آن وارد شود. در چنین حالتی، بیت کوین خط روند خود را که از ماه ژوئیه (تیر) آغاز شده است، خواهد شکست.

قیمت لحظه ای بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه