نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۲۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۸۳۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۲۶ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۴۴۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۱.۷۱ درصدی به قیمت ۱۲ میلیون و ۹۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۱۰۰۹۷۹
بازدید : ۴۸۳۸
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۴۵ دلار قرار دارد. البته همزمان با کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۲۲ تا ۱.۷۲ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۲۶ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۴۴۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۱.۷۱ درصدی به قیمت ۱۲ میلیون و ۹۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۹۵ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۴۹ درصد کاهش به پنج میلیون و ۳۵۴ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۳۵ درصدی به یک میلیون و ۲۳۶ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف کاهش نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۲۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۸۳۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۹۶۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۸ هزار و ۱۲۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۶۸۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۱ هزار و ۹۰۰  تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۸۱۶ تومان و ۲۶  هزار ۲۸۵ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نسبتا بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزارو ۶۱۲ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۶ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سر گذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۶۸۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۵۱۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۶۶۵ تومان و ۲ هزار ۴۹۰  تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۹۴۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۷۴۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه