کمی سرگرمی؛ ولخرج‌ترین آدم‌ها متولد چه ماهی هستند؟

کمی سرگرمی؛ ولخرج‌ترین آدم‌ها متولد چه ماهی هستند؟

آیا زیاد پول خرج می‌کنید؟ شاید شما هم جزء افرادی باشید که خیلی به مسائل مادی اهمیت نمی‌دهید و به دنبال پس انداز نیستید و خیلی راحت پول خود را خرج می‌کنید. احتمالاً تا به حال چند نفری هم لقب ولخرج را به شما داده اند.
کد خبر: ۱۰۱۲۱۳
بازدید : ۱
۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳

ولخرجی یک نوع عادت است و باید آن را ترک کرد و گاهی اوقات آزار دهنده است؛ گاهی عواقب بدی به همراه دارد و می‌تواند باعث اختلاف شود.

آیا زیاد پول خرج می‌کنید؟ شاید شما هم جزء افرادی باشید که خیلی به مسائل مادی اهمیت نمی‌دهید و به دنبال پس انداز نیستید و خیلی راحت پول خود را خرج می‌کنید. احتمالاً تا به حال چند نفری هم لقب ولخرج را به شما داده اند.

حال در این قسمت قصد داریم بر اساس طالع بینی به شما معرفی کنیم که افراد کدام ماه بیشترین حد ولخرجی را دارند. اگر شما در این لیست قرار ندارید پس جزو افراد ولخرج نیستید. البته تمامی این موارد جنبه طالع بینی‌های سرگرمی را دارد و قطعا برای همه صدق نمیکند.

فروردین ماهی‌ها

در مورد هر کاری تکانشی عمل می‌کنند. یعنی فکر و برنامه ریزی قبلی ندارند. در مورد پول خرج کردن هم همین گونه هستند. اگر بخواهند چیزی را همین الان داشته باشند، پس حتما اقدام می‌کنند.

آن‌ها به عمق چیز‌های مختلف فکر نمی‌کنند و اگر بخواهند مدت زمان طولانی در مورد خرید چیزی فکر کنند، آن چیز جذابیتش را برای آن‌ها از دست می‌دهد؛ بنابراین دیگر فرصت بدست آوردن آن را ندارند و در نتیجه ترجیح می‌دهند که بدون برنامه ریزی خرج کنند.

مرداد ماهی‌ها

عاشق خرید هستند. آن‌ها دوست دارند مدام برای دیگران هدیه بخرند. فرقی هم ندارد که این هدیه برای تولد یا یک مراسم خاصی باشد یا خیر. اگر یک کادوی خوب ببینند، صبر نمی‌کنند و سریع آن را می‌خرند. آن‌ها دوست دارند سبک زندگی کاملا لوکس داشته باشند و خودشان را ثروتمند نشان دهند و در نتیجه در خرید چیز‌های مختلف، کنترلی روی خودشان ندارند.

اسفند ماهی‌ها

روحیه لطیفی دارند. اگر کسی بخواهد از آن‌ها پول قرض بگیرد، حتی اگر سابقه پس ندادن هم داشته باشد، باز هم به او پول قرض می‌دهند. اگر شخصی از اسفند ماهی‌ها بخواهد که پولش را وارد کار‌هایی مثل شرکت‌های هرمی کند، حتی با این که اسفندی‌ها خیلی به این موضوع اعتماد ندارند، اما این کار را می‌کنند، زیرا خیلی مهربان هستند و قدرت نه گفتن در آن‌ها ضعیف است.

آذر ماهی‌ها

خیلی از بی پولی نمی‌ترسند و پول اولویت آن‌ها نیست، تا جایی که پول داشته باشند؛ خرج می‌کنند و نگرانی ندارند. حتی پول هواپیمای گرانقیمت یا هتل‌های لوکس می‌دهند. آن‌ها نسبت به خرج‌هایی که می‌کنند، حساب و کتاب ندارند و گاهی اوقات حتی زیر بدهی‌های سنگین می‌روند.

خرداد ماهی‌ها

مگر این که دلیل خیلی مهمی برای پس انداز وجود داشته باشد؛ در غیر این صورت خرداد ماهی‌ها پول پس انداز نمی‌کنند و آن را کامل خرج می‌کنند.

حتی ممکن است چیز‌های به درد نخوری بخرند. در کمک کردن پول به مکان‌های خیریه هم خیلی بی مهابا عمل می‌کنند. دوست دارند که همیشه چیز‌های زیبا داشته باشند و با آن‌ها سرگرم باشند. خرداد ماهی‌ها عقیده دارند که پول می‌تواند تا حدی برای شان شادی فراهم کند و در نتیجه نیاز به پس انداز نیست.

بهمن ماهی‌ها

عاشق پول خرج کردن برای لوازم جدید الکترونیکی، بیزینس‌های جدید و قرار گرفتن در محیط‌های تازه و لوکس هستند. بهمن ماهی‌ها افرادی هستند که در استارتاپ پول زیادی سرمایه گذاری می‌کنند، و محصولات جدید و گران را خریداری می‌کنند.

منبع: وقت صبح

برچسب ها: ماه تولد ولخرجی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین