تبلیغ یک کلاهبردار در اینستاگرام ملی‌پوش کشورمان

تبلیغ یک کلاهبردار در اینستاگرام ملی‌پوش کشورمان

یکی از ملی پوشان کشور ما تبلیغ یکی از این افراد سودجو را در صفحه خود در شبکه‌های اجتماعی قرار داده است.
کد خبر: ۱۰۱۵۲۰
بازدید : ۷۰۸۲
۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸

روز گذشته یکی از ملی پوشان کشورمان در اینستاگرام خود تبلیغی قرار داد که آن تبلیغ حاشیه ساز شده است. گفته می‌شود فردی که در اینستاگرام این ملی پوش تبلیغ شده، یک کلاهبردار در زمینه ارز‌های دیجیتال است.

با فراگیر شدن موضوع ارز‌های دیجیتال، بسیاری به فعالیت در این حوزه روی آورده اند. بدیهی است که بسیاری از این فعالیت‌ها تحت نظارت قانونی نیست و در همین راستا راه برای کلاهبرداری افراد سودجو باز می‌شود. افرادی که به راحتی می‌توانند با صرف هزینه حتی در رسانه‌های رسمی هم تبلیغ کنند.

یکی از ملی پوشان کشور ما تبلیغ یکی از این افراد سودجو را در صفحه خود در شبکه‌های اجتماعی قرار داده است. ذات تبلیغات هیچ مشکلی ندارد. حتی رونالدو و مسی را هم با آن همه درآمد در ویدیو‌های تبلیغاتی می‌بینیم، اما یک ملی پوش نباید برای افراد و مراکزی که شائبه‌های کلاهبرداری در خصوص آن‌ها وجود دارد تبلیغات کنند.

چرا که یک ملی پوش لژیونر شاید نیاز مبرمی به درآمد یک تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی نداشته باشد. از سوی دیگر استوری یک ملی پوش نباید عاملی شود تا مردمی که شرایط اقتصادی مناسبی ندارند در دام یک سودجو بیافتند!

تبلیغ از راه درست و برای افراد و کمپانی‌های موجه و بی حرف و حدیث همواره راهی برای کسب درآمد ورزشکاران بوده و هیچ مشکلی هم در این خصوص وجود ندارد. نه تنها در کشور ما بلکه در تمام دنیا همینگونه است.

منبع: طرفداری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه