رنگ سال ۲۰۲۲ رونمایی شد

رنگ سال ۲۰۲۲ رونمایی شد

کمپانی پنتون رنگ very pery را به عنوان رنگ سال معرفی کرد. very pery یک رنگ آبی بنفش به رنگ گل پریوش است. در سال ۲۰۲۲ وفاداری و ثبات رنگ آبی با شور و هیجان رنگ قرمز ترکیب شده اند.
کد خبر: ۱۰۱۵۳۳
بازدید : ۷۵۰۸
۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳

ترند شدن یک رنگ در هر سال یک مسئله اتفاقی نیست. انتخاب رنگ برای هر سال طی جلسات متعددی صورت می‌گیرد. طی این جلسات صاحب نظران در زمینه رنگ و مد به بررسی عوامل متععد اثرگذار بر جامعه می‌پردازند. در نهایت مطابق و با وقایع و رویداد‌های سال به انتخاب رنگ سال می‌پردازند.

رنگ سال ۲۰۲۲ نیز مطابق با تاثیر اتفاقات متعدد طی سال اخیر انتخاب شده است. در ادامه با همراه باشید تا به بررسی رنگ انتخاب شده برای سال ۲۰۲۲ توسط شرکت پنتون و عوامل موثر بر آن باشیم.

همه ساله با نزدیک شدن به سال نو میلادی شرکت پنتون رنگ سال را اعلام می‌کند. این معرفی یکی از رویداد‌های مورد استقبال عموم مردم دنیا است.

بعد از انتخاب رنگ سال ۲۰۲۲ انتظار می‌رود که این رنگ را پشت ویترین برند‌های مختلف مد و لوازم آرایشی ببینیم. علاوه بر مد و لباس صنایعی مانند دکوراسیون داخلی و مبلمان نیز تحت تاثیر انتخاب رنگ سال هستند. در کل تمام طراحی‌ها بر پایه رنگ سال انجام می‌شود.

کمپانی پنتون رنگ very pery را به عنوان رنگ سال معرفی کرد. very pery یک رنگ آبی بنفش به رنگ گل پریوش است. در سال ۲۰۲۲ وفاداری و ثبات رنگ آبی با شور و هیجان رنگ قرمز ترکیب شده اند.

این رنگ جذاب و جدید پنتون، خلاقیت و نوآوری را با خود به همراه آورده است. زیرا پس از شیوع همه گیری زندگی همه ما دچار تغییر شده است.

رنگ سال ۲۰۲۲

حالا که از یک دوره که همگی شدیدا منزوی و دور از اجتماع بوده ایم بیرون آمده ایم و استاندارد‌های ما در حال تغییر هستند؛ این رنگ به ما اعتماد به نفس می‌بخشد. همچنین روح خلاق ما را زنده خواهد کرد. تا این تغییرات را در آغوش بگیریم و دید تازه‌ای به زندگی داشته باشیم.

در سال جدید مفاهیم و استاندارد‌های ما در حال تغییر هستند و زندگی دیجیتالی و فیزیکی ما ه روش‌های جدیدی در هم ادغام شده اند. در این دوره طراحی دیجیتال به ما کمک می‌کند تا محدودیت‌های دنیای واقعی را گسترش دهیم و دری رو به دنیای مجازی پویا بازکنیم. دنیایی که در آن بتوانیم امکانات رنگی جدیدی را کشف و ایجاد کنیم.

با روند‌های بازی، محبوبیت روز افزون متاورس و جامعه هنری رو به رشد در فضای دیجیتال، very pery یک رنگ برای ادغام زندگی مدرن و چگونگی تجلی ترند‌های رنگی دنیای دیجیتال در زندگی عادی و بالعکس را نشان خواهد داد.

روند انتخاب رنگ سال

انتخاب رنگ سال یکی از رویداد‌های جذاب برای عموم افراد دنیا است. همه افراد از سر تا سر دنیا از این اتفاق استقبال می‌کنند. مردم منتظر اعلام رنگ سال هستند تا انتخاب‌های خود رابر اساس رنگ سال انجام دهند. شرکت پنتون بیش از ۲۰ سال است که با توجه به عوامل موثر بر جهان به انتخاب رنگ سال می‌پردازد.

منبع: ساعدنیوز

برچسب ها: رنگ سال 2022
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه