عکس/ انتشار مبلغ قرارداد حسن یزدانی

عکس/ انتشار مبلغ قرارداد حسن یزدانی

مدیرعامل تیم فولادین ذوب آمل ادعای مطرح شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر درآمد ۳۰۰ میلیون تومان حسن یزدانی از لیگ، بدون کشتی گرفتن در این رقابت‌ها را رد کرد.
کد خبر: ۱۰۱۶۳۸
بازدید : ۴۸۵۱
۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲

​حسن یزدانی در پایان مرحله مقدماتی لیگ برتر با حضور در سازمان لیگ قراردادش را در فدراسیون کشتی با تیم فولادین ذوب آمل ثبت کرد.

عقد قرارداد او با آملی‌ها در شرایطی اتفاق افتاد که قهرمان جهان در سال ۲۰۲۱ از جهانی اسلو مصدومیتی به همراه داشت که حضورش در لیگ را با، اما و اگر مواجه کرده بود.

به این ترتیب از همان زمان عقد قرارداد عنوان شد که یزدانی در صورت بهبود زانویش برای فولادین ذوب در مرحله پایانی لیگ کشتی خواهد گرفت که این اتفاق رخ نداد و یزدانی وزن‌کشی نکرد و صرفا برای تماشای کشتی‌ها روز جمعه گذشته در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی حضور پیدا کرد.

پیش از این بابک بهمنی مدیرعامل فولادین ذوب اعلام کرد که حسن یزدانی با تیمش قرارداد سفید امضا داشته و پولی بابت عقد قرارداد با این باشگاه دریافت نکرده است. با این وجود اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه او قرارداد اندکی در سازمان لیگ بسته و ۳۰۰ میلیون تومان خارج از قرارداد از فولادین ذوب دریافت کرده است.

بابک بهمنی با رد این ادعا گفت: چنین موضوعی صحت ندارد. ما با حسن یزدانی برای دو کشتی به توافق رسیدیم و قرار بود اگر آسیب دیدگی‌اش خوب شد، دو کشتی برای ما در مرحله پایانی لیگ بگیرد و در ازایش ۳۰۰ میلیون تومان دریافت کند.

با توجه به، اما و اگری که در خصوص حضور یزدانی در لیگ وجود داشت، او قرارداد سفید با ما امضا کرد و بعد از آنکه نتوانست کشتی بگیرد، هیچ پولی بابت لیگ دریافت نکرده است.

مدیرعامل باشگاه فولادین ذوب که عضو هیئت رئیسه هیئت کشتی مازندران نیز هست، ادامه داد: انصاف نیست بابت پولی که نگرفته، چیزی نوشته شود. حسن یزدانی پهلوانی کرد و کنار تیم ما حضور داشت، اما به خاطر مصدومیتش تصمیم گرفت کشتی نگیرد.

هر چند ارزش واقعی او برای ما، بیش از ۳ میلیارد تومان است. ضمن اینکه او اگر قصد حضور در تبلیغات را داشته باشد، خیلی بیشتر از این رقمی که در رسانه‌ها عنوان شده، دریافت می‌کند. او برند کشتی ایران است، اما پولی بابت لیگ از فولادین ذوب نگرفته و اینکه پیش از مرحله پایانی لیگ کنار تیم ما بود، پهلوانی کرد.

مبلغ قرارداد حسن یزدانی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه