دنا ۱۵ میلیون تومان گران شد

دنا ۱۵ میلیون تومان گران شد

در بین خودرو‌های این گروه دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۳۵۱ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۵۸ میلیون تومان رسیده است و دنا توربو پلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ میلیون تومان گران شده است و امروز ۴۶۵ میلیون تومان قیمت خورده است.
کد خبر: ۱۰۱۶۶۵
بازدید : ۱۹۷۸
۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰

نوسانات قیمتی کماکان در بازار خودرو ادامه دارد و در ۲۴ ساعت گذشته خودرو‌های دنا گران شده است و خودرو‌های ساینا ارزان شده است.

روند قیمت‌ها در بازار خودرو کماکان افزایشی است و در حالی که گروه‌های تیبا و ساینا در روز گذشته افزایش قیمت‌ها را تجربه کردند امروز خودرو‌های گروه دنا گران شدند؛ در بین خودرو‌های این گروه دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۳۵۱ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۵۸ میلیون تومان رسیده است و دنا توربو پلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ میلیون تومان گران شده است و امروز ۴۶۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

در این بین، اما خودرو‌های ساینا با وجود افزایش قیمت ۶ تا ۷ میلیون تومانی در روز گذشته امروز ۲ تا ۳ میلیون تومان ارزان شدند و ساینا دنده‌ای مدل ۱۳۹۹ از ۱۸۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۸۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۲ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۱۹۱ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت خودرو

برچسب ها: قیمت خودرو دنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین