کمی سرگرمی؛ شخصیت شناسی با رسم دایره و مثلث

کمی سرگرمی؛ شخصیت شناسی با رسم دایره و مثلث

مثلث نمایانگر انسان‌ها و دایره نشانگر نحوه تعامل شما با آن‌ها است
کد خبر: ۱۰۱۸۷۴
بازدید : ۷۳۸۶
۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲

از مجموعه تست‌های شخصیت شناسی تصویری است که به بررسی ابعاد مختلف شخصیت می‌پردازد. این تست‌ها در سطح جهانی بررسی شده و نتایج آن استخراج شده است

مثلث نمایانگر انسان‌ها و دایره نشانگر نحوه تعامل شما با آن‌ها است.

شخصیت شناسی
مثلث شماره ۱: بنابراین، دایره درون مثلث نشان می‌دهد که شما فردی مهربان و خونسرد هستید. همیشه آماده کمک به دیگران می‌باشید و به راحتی حتی به یک لبخند آن‌ها را خودتان جذب می‌کنید.

خانواده و دوستان شما بسیار به شما وابسته هستند و دوستتان دارند. از آنجایی که شما دایره را در وسط مثلث کشیده اید، همیشه به وسیله انسان‌های دیگر محاصره شده اید یا به تعبیر دیگر بسیار اجتماعی هستید، اما زندگی شخصی خود را پنهان نگه می‌دارید و همیشه یک گروه دوست یا آشنایان نزدیک برای درد و دل انتخاب می‌کنید.

مثلث شماره ۲: بنابراین، دایره در بالای مثلث نشان می‌دهد که شما فردی آرام و با اعتماد به نفس هستید. قرار دادن دایره در بالای مثلث نشانگر این است که شما نسبت به دنیای اطراف خود بسیار کنجکاو هستید. شما نه از همسالان خود جدا هستید نه خیلی با آن‌ها درگیر می‌شوید.

شما در شغل تان تمرکز و اقتدار زیادی دارید و معمولا به دلیل کار‌های جالبی که انجام می‌دهید مورد تحسین دیگران قرار می‌گیرید. هر چند وقت یک بار ترجیح می‌دهید که از جمع‌ها فاصله بگیرید و برای خودتان وقت بگذارید.

مثلث شماره ۳: دایره در درون مثلث نشان می‌دهد که شما فردی محافظه کار هستید و برای شما مهم نیست که چقدر دیگران را می‌شناسید از آشنا گرفته تا غریبه به همه کمک می‌کنید، در حقیقت شما مانند یک سرپرست برای اطرافیان خود هستید. افراد دیگر هر زمان که نیاز به کمک و مشاوره دارند به شما مراجعه می‌کنند، زیرا شما وفادار و باهوش هستید.

مثلث شماره ۴: این ترتیب قرار گیری نشان می‌دهد که شما فردی بسیار شاد و پشتیبان هستید، در حقیقت شما نجات دهنده نهایی هستید و دیگران را به انجام کار‌های مختلف و پیشرفت تشویق می‌کنید. با مشاهده پیشرفت دیگران شما نیز احساس خوشحالی و پیشرفت پیدا میکنید.

در حقیقت شما به ندرت احساس حسادت پیدا می‌کنید. دید شما به زندگی کاملا مثبت است و در بدترین شرایط نیز می‌توانید امید را پیدا کنید. اکثریت اطرافیانتان شما را با اعتماد به نفس بالا می‌شناسند.

منبع: سایت طلا

برچسب ها: تست روانشناسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه