دختر آراویندان بالاکریشنان سه دهه اسیر بود

تجاوز رهبر فرقه مائوئیست به پیروانش!

رهبر یک فرقه مائوئیست به تجاوز به پیروان و اسیر کردن دخترش محکوم شد
کد خبر: ۱۰۱۹۶
بازدید : ۳۷۶۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹
تجاوز رهبر فرقه مائوئیست به پیروانش!تجاوز رهبر فرقه مائوئیست به پیروانش!
رهبر یک فرقه مائوئیست در بریتانیا که مرتکب یک رشته از موارد آزار جنسی شده و دختر خود را برای سه دهه در اسارت نگه داشته بود، به ۲۳ سال زندان محکوم شده است.

آراویندان بالاکریشنان که ۷۵ سال دارد، به اعضای فرقه‌اش را باورانده بود که قدرتی شبیه خدا دارد.

در جریان محاکمه در دادگاه گفته شد که وی طی ۳۰ سال به دو تن از پیروان خود تجاوز کرده است.

کیتی مورگان دیویس، دختر آراویندان بالاکریشنان گفت وضعیت "وحشتناک، خیلی غیر انسانی و تحقیر آمیزی" بود.

خانم مورگان دیویس ۳۳ ساله که خواسته نام اصلی‌اش فاش نشود، افزود: "من خود را مانند یک پرنده در قفس با بال‌های بریده احساس می کردم."

آقای بالاکریشنان در ارتکاب جرائمی چون خشونت و بی‌رحمی نسبت به کودکان، زندانی کردن غیرقانونی افراد و تجاوز مجرم شناخته شد.

در دادگاه گفته شد که او سازمان مکتب کارگران مارکسیسم-لنینیسم-مائو تسه تونگ را در دهه ۱۹۷۰ در جنوب لندن تاسیس کرده و پیروانش را متقاعد می‌کرده که می‌تواند ذهن آن‌ها را بخواند و دارای نیروی مافوق طبیعی است.

دختر آراویندان بالاکریشنان، او را "عاشق خود و بیمار روانی" توصیف کرد و گفت: "افراد مورد پسند او کسانی مثل استالین، مائو، پل‌پوت و صدام حسین بودند - در خانه نیز اجازه نداشتیم از آنها انتقاد کنیم."

خانم مورگان دیویس در سال ۲۰۱۳ با یک سازمان خیریه ضد برده‌داری تماس گرفت و توانست از چنگ پدرش فرار کند. او شماره تلفن این سازمان خیریه را در خبرها دیده و حفظ کرده بود.

از آن زمان او به منطقه لیدز بریتانیا نقل مکان کرد و به تحصیل پرداخت. او می‌گوید: "من تمام زندگی‌ام متعلق به خودم نبودم و حالا شانس دارم خودم باشم."
منبع: بی بی سی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین