طارمی چرا گل نمی‌زند؛ مشکل روحی و روانی دارد؟!

طارمی چرا گل نمی‌زند؛ مشکل روحی و روانی دارد؟!

با وجود نداشتن شانس گلزنی یا حتی برخی ناتوانی‌ها، به نظر می‌رسد مشکل طارمی روحی و روانی است و این در برخی از بازی‌های او در مسابقات مشهود است.
کد خبر: ۱۰۲۰۱۱
بازدید : ۵۱۳۶
۰۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱

یک سایت پرتغالی مدعی شد مشکل مهدی طارمی در امر گلزنی در دیدار‌های اخیر پورتو روحی و روانی است.  در مورد مهدی طارمی، مهاجم ایرانی و به ویژه گل نزنی او که باعث نگرانی تمام اعضای تیم پورتو شده است، صحبت‌های زیادی شده است.

چیزی که کادر فنی آبی و سفید سعی در بی‌ارزش کردن آن داشته است. کادرفنی پورتو بار‌ها اعلام کرده است که وظیفه طارمی فقط گل زدن نیست و کمک به سایر بازیکنان است، اما همه ما می‌دانیم که شرایط اینگونه نیست و مهاجم ایرانی با مشکل مواجه شده است.

با وجود نداشتن شانس گلزنی یا حتی برخی ناتوانی‌ها، به نظر می‌رسد مشکل طارمی روحی و روانی است و این در برخی از بازی‌های او در مسابقات مشهود است، که بارزترین آن‌ها دیدار با لیورپول بود که در آن بازیکن ایرانی به جای شوت زدن سعی می‌کند به یکی از هم تیمی‌های خود پاس دهد بنابراین یک فرصت گلزنی را از دست می‌دهد.

طارمی چرا گل نمی‌زند

بازگشت به روند گلزنی برای بازیابی سطح اعتماد به نفسی که قبلا با پیراهن آبی و سفید نشان داده است، بسیار مهم به نظر می‌رسد. این درست است که ما نمی‌توانیم او را با مهاجمانی در سطح جکسون یا فالکائو مقایسه کنیم. چیزی که در حال حاضر به نظر می‌رسد پورتو ندارد، نبود همین نوع مهاجم است که به این تیم نیز آسیب زده است.

طارمی بازیکنی است که خط هافبک را به حمله وصل می‌کند و در این امر موفق است و این به سود تیمی مثل پورتو است و سرمربی تیم نیز به این نکته اشاره دارد. حال سوال این است. آیا طارمی مهاجمی مرگ بار است؟ به نظر خیر، اما باید از این بازیکن حمایت کرد تا بتواند به روند گلزنی برگردد.

برچسب ها: مهدی طارمی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین