قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۰۸

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۰۸

قیمت بیت کوین امروز ۸ دی ماه با ۳.۷۴ درصد کاهش نرخ به ۴۸,۱۲۵ دلار معادل ۱,۴۵۰,۸۰۰,۳۱۲ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۲۱۴۲
بازدید : ۵۲۴۷
۰۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۷

فرادید| روند کاهشی قیمت بیت کوین که از دیروز شروع شد تا لحظه تنظیم گزارش ادامه دارد. امروز ۸ دی ماه قیمت بیت کوین با افت ۳.۷۴ درصد به ۴۸,۱۲۵ دلار معادل ۱,۴۵۰,۸۰۰,۳۱۲ تومان رسید.

طی چند روز گذشته بیت کوین عملکرد خوبی داشت. شب کریسمس یک سیر صعودی به بالای  دلار را در پیش گرفته بود. حتی در آخر هفته قیمت این رمزارز بالاتر رفت و به ۵۲ هزار دلار رسید.

اما فروشندگان این حرکت را متوقف کردند و ساعاتی بعد آن را به عقب بازگرداندند. بیت کوین شروع به بازیابی کرد و بار دیگر از ۵۰ هزار دلار گذشت. به صعود خود ادامه داد و حتی به ۵۲ هزار دلار رسید تا رکورد جدید سه هفته‌ای را ثبت کند.

به گزارش فرادید؛ با این وجود، این تلاش زیاد به طول نیانجامید، زیرا بیت کوین به سرعت ارزش خود را از دست داد. طی چند ساعت اخیر بیش از ۳۰۰۰ دلار کاهش یافت و به زیر ۴۹ هزاردلار رسید.

به نظر می‌رسد یکی از دلایل اصلی ریزش بیت‌کوین فعالیت‌های بازار مشتقه است و تحلیلگران عقیده دارند در چند ساعت گذشته موقعیت‌های زیادی در بازار مشتقه منحل شدند و بیت‌کوین ریزش کرده است. داده‌های شرکت کوین‌گلس هم نشان می‌دهد که بیش از ۷۵ درصد از انحلال‌ها در یک روز اخیر در ۱۰ ساعت گذشته اتفاق افتاده است.

با وجو اینکه قیمت بیت‌کوین ریزش کرده است و بسیاری از تحلیلگران هنوز عقیده دارند بیت‌کوین تا ۱۰۰ هزار دلار رشد می‌کند. تحلیلگران محافظه‌کار عقیده دارند بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد، اما برخی هم عقیده دارند بیت‌کوین ۱۰۰ هزار دلاری در نیمه دوم ۲۰۲۲ محتمل است.

برخی از تحلیلگران مانند متیو هایلند عقیده دارند قیمت بیت‌کوین اگر به ۱۰۰ هزار دلار برسد در مدت کوتاهی به دلیل ترس از جاماندن بازار تا ۲۵۰ هزار دلار هم رشد می‌کند. این کارشناس عقیده دارد بیت‌کوین در نیمه دوم ۲۰۲۲ به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد.

قیمت لحظه ای بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه