بایدن در هواپیما حبس شد!

بایدن در هواپیما حبس شد!

بر اساس این گزارش ها، دلیل تاخیر رییس جمهوری آمریکا برای خروج از این هواپیما، مشکل انتقال پله‌ها به نزدیکی ایر فورس وان به دلیل برف شدید بر روی باند فرودگاه بود.
کد خبر: ۱۰۲۳۴۷
بازدید : ۶۷۱۴
۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰

بارش برف سنگین ناگهانی در واشنگتن دی سی، جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا را در هواپیمای شخصی خود برای دقایقی حبس و نشست خبری سخنگوی کاخ سفید را لغو کرد.

بر اساس گزارش ها، کاخ سفید روز دوشنبه به وقت محلی اعلام کرد که بارش نخستین برف فصل زمستان در واشنگتن، مقامات را مجبور کرده است نشست خبری برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه را لغو کنند و به دلیل تعطیلی دفاتر فدرال، امروز نشست خبری برگزار نخواهد شد.

دفتر مدیریت روابط عمومی کاخ سفید از تعطیلی تمام دفاتر دولتی فدرال در واشنگتن خبر داده بود. سایر دفاتر فدرال مانند وزارتخانه‌های خارجه و دفاع آمریکا نیز در بیانیه‌هایی اعلام کردند به دلیل بارش برف در واشنگتن، نشست‌های خبری لغو شده اند.

سرویس ملی هواشناسی آمریکا با هشدار طوفان زمستانی برای واشنگتن اعلام کرده که حدود ۵ تا ۱۰ اینچ بارش برف در این منطقه پیش بینی شده است.

طوفان زمستانی فریدا روز دوشنبه به وقت محلی پایتخت آمریکا را درنوردید و اداره‌های دولتی و مدارس را تعطیل کرد. طوفان فریدا که با بارش سنگین برف همراه بوده، زندگی در سواحل شرقی آمریکا را مختل کرده است.

همچنین بر اساس گزارش ها، جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا که روز دوشنبه به وقت محلی با هواپیمای ریاست جمهوری موسوم به "ایر فورس وان" وارد واشنگتن دی سی شده بود، به دلیل برف شدید ناگهانی مجبور شد حدود ۳۰ دقیقه در هواپیمای خود باقی بماند.

بر اساس این گزارش ها، دلیل تاخیر رییس جمهوری آمریکا برای خروج از این هواپیما، مشکل انتقال پله‌ها به نزدیکی ایر فورس وان به دلیل برف شدید بر روی باند فرودگاه بود.

مقامات فرودگاهی پس از ۳۰ دقیقه تلاش توانستند پله‌ها را در مقابل هواپیمای رئیس جمهوری آمریکا قرار دهند و بایدن ۷۹ ساله درحالی که با یک دست میله‌های پله‌ها را گرفته و با دست دیگر صورت خود را پوشانده بود، از هواپیما خارج شد.

روز دوشنبه به وقت محلی افسران امنیتی رئیس جمهوری آمریکا در اقدامی غیر معمول پشت سر بایدن حرکت کردند. آن‌ها معمولا در فاصله‌ای دورتر و خارج از کادر دوربین‌های خبرنگاران قرار دارند.

برچسب ها: جو بایدن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه