قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۱۶

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۱۶

قیمت بیت کوین امروز ۱۶ دی ماه با ۷.۰۶ درصد کاهش نرخ به ۴۳۱۲۵ دلار معادل ۱۲۷۸۲۴۶۵۶۲ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۲۴۱۶
بازدید : ۲۸۱۲
۱۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳

فرادید| بیت کوین با ریزش شدیدی در بازار روبه رو شد. امروز ۱۶ دی ماه قیمت بیت کوین با ثبت کاهش ۷.۰۶ درصد به ۴۳۱۲۵ دلار معادل ۱۲۷۸۲۴۶۵۶۲ تومان رسید.

بیت کوین به زیر سطح ۴۳ هزاری کاهش یافت. طی روند نزولی اخیر، بیت کوین از زمان سقوط آخر هفته خود در ابتدای ماه گذشته، به پایین‌ترین سطح خود رسید. رمزارز پرچمدار از پایان سال ۲۰۱۹، در پی اقدامات محرک اقتصادی به دنبال آغاز همه گیری کووید-۱۹، ۵۰۰ درصد افزایش یافت.

دیوید دونابدیان (David Donabedian)، مدیر ارشد سرمایه گذاری در شرکت مدیریت سرمایه خصوصی CIBC عنوان کرد: “این یک سرمایه گذاری سوداگرانه است و نوسانات در آن ثابت حفظ خواهد شد. ”

به گزارش فرادید؛ پس از اینکه صورتجلسه فدرال رزرو حاکی از احتمال افزایش زودتر و سریع‌تر نرخ بهره بود، سهام ایالات متحده به روند نزولی خود ادامه دادند. شاخص S&P ۵۰۰ و Nasdaq ۱۰۰ به ترتیب ۱.۵ درصد و ۲.۷ درصد کاهش یافتند.

بنا بر اعلام Stephane Ouellette، مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران پلتفرم ارز‌های دیجیتال FRNT Financial، فدرال رزرو آمریکا تندرو عمل می‌کند. علیرغم چشم انداز بلند مدت تورم و عوامل در رابطه با ذخیره ارزش، بازار رمزارز‌ها در پی اقدامات فدرال رزرو، واکنشی قابل پیش بینی نسبت به آن نشان داد.

بیت کوین همچنین به دلیل موجی از اعتراضات در قزاقستان، دومین مرکز بزرگ استخراج بیت کوین، با باد مخالف دیگری در بخش استخراج رمزارز مواجه است. همانطور که U.Today گزارش داد، دولت این کشور برای سرکوب ناآرامی‌ها اینترنت سراسری را قطع کرد و ماینر‌های محلی را مجبور کرد تجهیزات خود را خاموش کنند.

مارک نیوتن، مدیر عامل Fundstrat Global Advisors، خاطرنشان می‌کند که ۴۵۶۵۵ دلار یک سطح حمایتی مهم برای بیت کوین بود. اکنون که این حمایت شکسته شده است، به نظر می‌رسد رمزارز پرچمدار برای اولین بار از سپتامبر ۲۰۲۱ (شهریور ۱۴۰۰) به زیر سطح ۴۰۰۰۰ دلار سقوط خواهد کرد.

قیمت لحظه ای بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین