دنا ۵۳۰ میلیون تومان شد

دنا ۵۳۰ میلیون تومان شد

دنا توربوپلاس دنده‌ای با افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی در ۲۴ ساعت گذشته امروز ۴۹۵ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل توربو پلاس اتوماتیک آن نیز در حال حاضر ۵۳۰ میلیون تومان قیمت خورده است.
کد خبر: ۱۰۲۴۲۱
بازدید : ۶۴۱۵
۱۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲

در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت‌ها در بین خودرو‌های دنا، پژو و سمند شدت گرفته است، اما خودرو‌های پراید در این مدت شاهد کاهش قیمت‌ها بودند.

بررسی بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته از ریزش قیمت خودرو‌های پراید در این مدت حکایت دارد به طوری که پراید ۱۵۱ مدل ۱۳۹۹ در این مدت یک میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۶۳ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۳ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۷۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودرو‌های پژو، اما در این مدت شاهد افزایش قیمت‌ها بودند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ در ۲۴ ساعت گذشته ۲ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۲۶۳ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۲۷۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودرو‌های سمند نیز در این مدت گران شده است و سمند LX مدل ۱۳۹۹ با افزایش قیمت یک میلیون تومانی امروز به ۲۴۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز با افزایش قیمت ۴ میلیون تومانی امروز به ۲۶۱ میلیون تومان رسیده است.

خودرو‌های دنا نیز در این مدت شاهد افزایش قیمت‌های گسترده بودند به طوری که دنا توربوپلاس دنده‌ای با افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی در ۲۴ ساعت گذشته امروز ۴۹۵ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل توربو پلاس اتوماتیک آن نیز در حال حاضر ۵۳۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

جدول قیمت

برچسب ها: قیمت خودرو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه