جنجال جدید احمدی نژاد؛ «فردین» همسایه ما بود!

جنجال جدید احمدی نژاد؛ «فردین» همسایه ما بود!

دوره ما دوره فردین و بیک ایمانوردی بود. فردین که خدا او را رحمت کند، چهار تا خانه آنطرف‌تر از ما زندگی می‌کرد... خیلی مشهور بود، ولی مانند بقیه مردم محل زندگی می‌کرد. مردم اصلا حس نمی‌کردند او تافته جدا بافته است یا او فکر کند مردم پایین‌تر از او هستند...
کد خبر: ۱۰۲۴۵۶
بازدید : ۵۷۹۶
۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳

احمدی نژاد در گفتگویی گفت: چند فیلم ساخته شد که مستقیماً خطاب شان به خود من بود و نقد می‌کردند و من از این بابت خوشحال بودم. البته بعضی جا‌ها بی انصافی هم می‌شد، ولی باز هم خوشحال بودم.

احمدی نژاد درباره سینما و هنرمندان در گفت‌وگویی گفت:

*قبل انقلاب سینما می‌رفتم. فیلم‌هایی مانند ده فرمان را دیدیم که آن زمان جزو فیلم‌های برجسته بود. قیصر، گوزن‌ها و رضا موتوری را هم دیدیم. بازی خوب بهروز وثوقی که خودش سطح فیلم را بالا می‌برد.

*دوره ما دوره فردین و بیک ایمانوردی بود. فردین که خدا او را رحمت کند، چهار تا خانه آنطرف‌تر از ما زندگی می‌کرد... خیلی مشهور بود، ولی مانند بقیه مردم محل زندگی می‌کرد. مردم اصلا حس نمی‌کردند او تافته جدا بافته است یا او فکر کند مردم پایین‌تر از او هستند...

*چند فیلم ساخته شد که مستقیماً خطاب شان به خود من بود و نقد می‌کردند و من از این بابت خوشحال بودم. البته بعضی جا‌ها بی انصافی هم می‌شد، ولی باز هم خوشحال بودم. به من می‌گفتند، ولی من گفتم اجازه بدهید آزادی را تنفس کنیم.

*در آن فضای امنیتی، من دستور می‌دادم فلان هنرمند باید بیاید. آن‌ها هم گفتند باشد، ولی پنهانی تلفن می‌زدند و می‌گفتند اگر بیایی تو را می‌گیریم!

*مگر می‌شود به یک ایرانی بگوییم به کشورت نیا؟!

منبع: اعتماد آنلاین

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه