آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۲۱

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۲۱

بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۲۱ دی ماه ۲۵ نفر اعلام شد.
کد خبر: ۱۰۲۵۷۳
بازدید : ۷۷۹۱
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹

فرادید| وزارت بهداشت، امار فوتی‌های کرونا امروز ۲۱ دی ماه را ۲۵ نفر اعلام کرد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در ایران به ۱۳۱ هزار و ۹۴۰ نفر رسید.

از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، یک هزار و ۹۶۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۲۹۲ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶ میلیون و ۲۱۰ هزار و ۲۹۸ نفررسید خوشبختانه تا کنون ۶ میلیون ۵۴ هزار و ۶۷۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

یک هزار و ۶۱۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۴۲ میلیون و ۹۸۸ هزار و ۲۶۵ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۷۸۶ هزار و ۲۳۴ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۳۱۰ میلیون و ۹۷۰ هزار و ۷۵۴ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۵ هزار و ۹۷ در یک روز به تعداد پنج میلیون و ۵۱۲ هزار و ۲۸۸ نفر رسیده است. آمار بهبود یافتگان نیز به ۲۶۰ میلیون و ۴۶۴ هزار و ۳۵۱ نفر رسیده است.

۱. آمریکا ۸۵۹ هزار و ۳۵۶ نفر (۳۰۸ نفر)

۲. برزیل ۶۲۰ هزار و ۳۱ نفر (۵۰ نفر)

۳. هند ۴۸۳ هزار و ۹۳۶ نفر (۱۴۶ نفر)

۴. مکزیک ۳۱۶ هزار و ۱۶۳ نفر (۷۶۳ نفر)

۵. روسیه ۳۰۰ هزار و ۳۰۳ (۲۰۲ نفر)

۶. پرو ۲۰۲ هزار و ۱۱۹ نفر (۷۱ نفر)

۷. اندونزی ۱۴۶ هزار و ۷۹۱ نفر (۸ نفر)

۸. بریتانیا ۱۴۳ هزار و ۸۰۷ نفر (۱۴۷ نفر)

۹. ایتالیا ۱۴۰ هزار و ۴۶۰ نفر (۳۷ نفر)

۱۰. ایران ۱۳۱ هزار و ۸۷۸ نفر (۲۵ )

برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه