قتل‌عام خانوادگی به دست داماد

قتل‌عام خانوادگی به دست داماد

داماد سابق خانواده، نیمه‌های شب در اقدامی جنون‌آمیز به وسیله اسلحه کلتی که همراه داشته، به سمت همسر سابق ۳۱‌ساله، مادر همسر ۵۵‌ساله که خاله او نیز بود و خواهر همسر ۳۵‌ساله خود شلیک کرده و هر سه نفر را به قتل رسانده است.
کد خبر: ۱۰۳۰۱۲
بازدید : ۵۳۱۱
۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸

مرد کینه‌جو در جنایتی از پیش طراحی‌شده همسر سابق خود را به همراه مادر و خواهر او به قتل رساند.

شهرک پردیس کرمانشاه ساعات اولیه صبح پنجشنبه هفتم بهمن‌ماه را با شلیک‌های متوالی داماد کینه‌جو و ضجه‌ها و فریاد‌های پسربچه شش‌ساله آغاز کرد و با تماس ساکنان محله، پلیس به محل وقوع حادثه رسید. در همان بررسی‌های ابتدایی معلوم شد سه زن در این حادثه جان باخته‌اند.

مأموران که پی برده بودند مقتولان زنی میانسال و دو دختر او هستند، در همان ابتدا اطمینان یافتند قاتل فردی آشناست که با انگیزه شخصی دست به جنایت زده است. در این میان فرزند یکی از مقتولان شاهد جنایت بود و مشخص شد پدر او دست به این کشتار زده است. این‌گونه بود که سرنخ‌های لازم به دست آمد و مرد جنایتکار به دام افتاد.

سردار علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه درباره این جنایت گفت: پس از وقوع یک مورد قتل‌عام خانوادگی در شهرک پردیس کرمانشاه و اعلام موضوع به پلیس، تیم‌هایی از مأموران به‌سرعت در محل حاضر شدند. این مقام انتظامی افزود: در تحقیقات ابتدایی پلیس مشخص شد قاتل داماد سابق خانواده و خواهرزاده یکی از مقتولان است که حدود پنج سال قبل از همسرش که دختر این خانواده بوده، جدا شده است.

تحقیقات پلیس نشان می‌داد قاتل به‌عنوان میهمان وارد منزل شده و به بهانه‌ای شب را هم برای خواب در منزل مقتولان مانده است.

سردار جاویدان یادآور شد: داماد سابق خانواده، نیمه‌های شب در اقدامی جنون‌آمیز به وسیله اسلحه کلتی که همراه داشته، به سمت همسر سابق ۳۱‌ساله، مادر همسر ۵۵‌ساله که خاله او نیز بود و خواهر همسر ۳۵‌ساله خود شلیک کرده و هر سه نفر را به قتل رسانده است.

جاویدان ضمن ابراز تأسف از وقوع این حادثه در ادامه گفت: دیگر موضوع تأسف‌بار این حادثه دردناک، حضور پسربچه‌ای شش‌ساله که فرزند مشترک قاتل و مقتول بوده، در زمان وقوع جنایت در منزل بوده که پس از شلیک‌های صورت‌گرفته و فرار پدرش، با اجساد غرق در خون مادر، مادربزرگ و خاله‌اش روبه‌رو شده است.

فرمانده انتظامی کرمانشاه درخصوص دستگیری قاتل پس از چهار ساعت گفت: با تکمیل تحقیقات، پلیس به‌سرعت اقدامات اطلاعاتی خود را برای شناسایی قاتل فراری آغاز کرد و مأموران موفق به شناسایی مخفیگاه وی در یکی از محلات حاشیه‌ای کرمانشاه شدند.

پس از شناسایی مخفیگاه قاتل، محل به محاصره کامل مأموران آگاهی و شهرستان کرمانشاه درآمد و حوالی ساعت هشت صبح پنجشنبه و در کمتر از چهار ساعت از وقوع جنایت هولناک، پلیس موفق به دستگیری این فرد شد.

سردار جاویدان درباره علت و انگیزه این قتل توضیح داد: متهم دستگیرشده در همان ابتدا به قتل همسر سابق، مادر و خواهر همسرش اعتراف و در بازجویی‌های اولیه انگیزه‌اش را از این اقدام کینه و نفرتی عنوان کرد که از آن‌ها به دل داشته است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه با اشاره به ادامه بازجویی‌ها از قاتل دستگیرشده، گفت: تحقیقات تکمیلی پلیس برای مشخص‌شدن علت و انگیزه این اتفاق دردناک همچنان ادامه دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه