کمی سرگرمی؛ شخصیت شناسی با رنگ گل

کمی سرگرمی؛ شخصیت شناسی با رنگ گل

 انتخاب روشن‌ترین بنفش به این معنی است که شما به دنبال فرصتی برای توقف و تمرکز بر علایق خود هستید که به احتمال زیاد علایق خلاقانه هستند؛ درواقع احتمالا به دنبال معنویت ناشی از تنهایی هستید که بخواهید مدتی را با خودتان بمانید و فکر کنید.
کد خبر: ۱۰۳۰۳۷
بازدید : ۴۹۱۷
۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷

از ۴ طیف رنگی بنفش، شما کدام را بیشتر دوست دارید؟ کدام بنفش را انتخاب می‌کنید؟

آیا می‌دانستید که بنفش یکی از متعادل‌ترین رنگ‌هاست؟ چراکه ترکیب آبی و قرمز را به یک اندازه دارد و به همین دلیل این رنگ نشان دهنده قدرت، تجمل و جاه طلبی درنظر گرفته می‌شود؛ بنابراین با دانستن درجه رنگ بنفشی که انتخاب می‌کنید، می‌توان شخصیت شما را حدس زد.

در مورد این تست شخصیت کنجکاو هستید؟ پس با انتخاب رنگ بنفشی که بیشتر دوست دارید درباره شخصیت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

شخصیت شناسی با رنگ گل
شماره ۱ انتخاب روشن‌ترین بنفش به این معنی است که شما به دنبال فرصتی برای توقف و تمرکز بر علایق خود هستید که به احتمال زیاد علایق خلاقانه هستند؛ درواقع احتمالا به دنبال معنویت ناشی از تنهایی هستید که بخواهید مدتی را با خودتان بمانید و فکر کنید.

شما اعتماد به نفس دارید و دقیقا می‌دانید چه چیزی برای شما بهتر است. فکر نکنید زمانی که صرف می‌کنید فقط به این معنی است که تنها هستید، بلکه این شما را شارژ می‌کند.

شماره ۲: زمان رها کردن احساسی است که دائماً برای آن می‌جنگید و نمی‌توانید به آن برسید. شما عاشق یادآوری و لذت بردن از نوستالژی هستید و همچنین دوست دارید گاهی اوقات همه چیز را ایده آل کنید. ممکن است بیش از حد فکر کنید، اما برای زمان خود ارزش قائل شوید و از آن عاقلانه استفاده کنید و روی آنچه که می‌خواهید تمرکز کنید.

بنفش ترکیبی از قرمز و آبی است، بنابراین روی قرمز آن تمرکز کنید.

شماره ۳: شما به خوبی تمام شأن خود را می‌دانید و شایسته احترام هستید؛ احتمالاً لیاقت بیشتری دارید و دیگران میدانند که چقدر مفید هستید؛ اما وقتی مردم می‌بینند که چقدر احترام برایتان مهم است، ممکن است از دادن آن به شما اکراه داشته باشند. آرام باشید، تا مردم فکر نکنند که مغرور هستید؛ آن‌ها وقتی احترام را از شما ببینند، احترام به وجود می‌آید.

شماره ۴: شما فردی بسیار قوی هستید، حتی اگر گاهی اوقات متوجه آن نباشید. مردم شما را مرکز قدرت می‌دانند. شاید مشغول کمک به افراد زیادی هستید و در آن گیر کرده اید، پس مراقب انرژی خود باشید؛ هرچند ممکن است هر از گاهی از مسئولیت‌ها هم فرار کنید، اگر این به شما کمک کند تا قدرت خود را دوباره به دست آورید. برخی از مردم به شما نیاز دارند، اما به یاد داشته باشید، ابتدا باید مراقب خود باشید.

منبع: سایت طلا

برچسب ها: شخصیت شناسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه