واکنش جالب ایرج طهماسب به عکس حمید جبلی

واکنش جالب ایرج طهماسب به عکس حمید جبلی

طهماسب در کامنتی برای حمید جبلی نوشت: «جان من است او...» به نظر می‌رسد این می‌تواند پایان تمامی شایعاتی باشد که گریبان‌گیر این دو هنرمند بزرگ در ماه‌های اخیر بوده است و احتمال اینکه طهماسب و جبلی در برنامه‌های دیگری با یکدیگر همکاری کنند، دور از انتظار نیست.
کد خبر: ۱۰۵۹۴۱
بازدید : ۲۱۲
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶

مهدی آشنا، عکاس خبری، سینما، تئاتر و تلویزیون و همچنین عکاس برنامه «مهمونیِ» ایرج طهماسب با انتشار کامنت طهماسب برای عکسی از حمید جبلی، به شایعات بروز اختلاف نظر میان این دو هنرمند و همکار قدیمی پایان داد.

مهدی آشنا، عکاس نام‌آشنای تئاتر، سینما، تلویزیون و عکاس این روز‌های برنامه «مهمونیِ» ایرج طهماسب، با انتشار استوری‌ای در صفحه اینستاگرامش از پایان شایعاتی که در مورد شکرآب بودن رابطه میان ایرج طهماسب و حمید جبلی به گوش می‌رسید خبر داد.

صفحه اینستاگرامی «سینمانوین» در این مورد چنین نوشت: «در حالی که این روز‌ها ایرج طهماسب بدون یار همیشگی و قدیمی‌اش؛ حمید جبلی درحال ساخت برنامه‌ای تازه است و شنیده می‌شود که این دو همکار در مواردی به مشکلاتی برخورده‌اند، مهدی آشنا عکسی از حمید جبلی را در استوری صفحه‌اش بازنشر کرد. نکته جالب اینجاست که تصویر حمید جبلی در صفحه این عکاس با واکنش جالب ایرج طهماسب روبه‌رو شد.

طهماسب در کامنتی برای حمید جبلی نوشت: «جان من است او...» به نظر می‌رسد این می‌تواند پایان تمامی شایعاتی باشد که گریبان‌گیر این دو هنرمند بزرگ در ماه‌های اخیر بوده است و احتمال اینکه طهماسب و جبلی در برنامه‌های دیگری با یکدیگر همکاری کنند، دور از انتظار نیست.»

حمید جبلی
روز‌های پخش برنامه «مهمونی» در شبکه نمایش خانگی در دو هفته عید نوروز، سه‌شنبه‌ها و پنجشنبه‌ها به تاریخ دوم، چهارم، نهم و یازدهم فروردین بود و از هفته سوم فروردین تنها در روز‌های پنجشنبه پخش می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه