جواد خیابانی انصراف داد

جواد خیابانی انصراف داد

جواد خیابانی با انتشار بیانیه ای از نامزدی برای انتخابات مجلس انصراف داد.
کد خبر: ۱۰۵۹۵
بازدید : ۳۳۷۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۱:۱۲
جواد خیابانی که از کرج برای انتخابات مجلس کاندیدا شده بود به دلیل بیماری از حضور در ادامه این رقابت انتخاباتی انصراف داد و به زودی برمی گردد تا فوتبال گزارش کند.
 
در این پیام آمده است:
 
به نام خدا
 
سلام بر ملت بزرگ ايران ...
 
به استحضار  مردم خوب شهر كرج  و استان البرز مي رسانم كه اين جانب بنا بر بروز شديد مشكلات جسمي در دو ماه گذشته و نياز به عمل جراحي و مداواي قطعي بيماري سال هاي اخير كه اكثريت مردم از آن مطلع هستند، قادر به ادامه راه خطير نمايندگي در مجلس شوراي اسلامي نيستم و انصراف خود را از اين موضوع اعلام مي دارم و مي دانم در جمع كانديداهاي محترم شهرم افراد بسياري هستند كه از هر لحاظ برتر از من مي باشند و آنچه در اين ميان مهم مي نمايد نگاه مهربانانه ي مردم شريف استان البرز بود كه به  فرزند خودشان ابراز داشتند.

من متولد كرج و فرزند ايران هستم و ابتدا وظيفه مي دانم از خانواده معظم شهدا و جانبازان فداكار كشورم تشكر كنم. از مردم كلاك و حصار و حصارك و عظيميه و گوهر دشت و باغستان تا رزكان و محمدشهر و مشكين دشت و فرديس و اشتهارد و ماهدشت و بويژه محله مصباح و شهرك نهال و بذر كه محل تولد و رشد من بوده است بسيار ممنونم ... از خانواده خودم نيز بسيار تشكر ميكنم كه تنهايم نگذاشتند.

سيل حمايت ها و پيام هاي غرور آفرين همشهريانم به من ايمان و تواني داد تا در مسيرهاي ديگري براي حمايت از شما گام بردارم ، اولين مسير اين است كه همه با هم در پرشور كردن اين انتخابات شركت كنيم و به تأسي از رهبر معظم انقلاب و براي حمايت از دولت در انتخابات جاري حاضر شويم و افرادي صالح را بر كرسي وكالت بنشانيم و براي عزت و سرافرازي كشور پهناوري كه بارها برايش اشك ريخته و بخاطرش زخم خورده ايم، تلاش كنيم.

مجددا از مردم پرافتخار استان البرز و ملت ايران پوزش مي خواهم كه نتوانستم خدمتگزار آنها باشم اما همچنان در كنارشان بوده و نوكر همين مردم نجيب و مهربان باقي خواهم ماند.  
 
فرزند ايران، آذربايجان و كرج: جواد خياباني
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین