جوان عاشق عراقی، با بمب خانه عمه‌اش را منفجر کرد!

جوان عاشق عراقی، با بمب خانه عمه‌اش را منفجر کرد!

یک جوان عاشق عراقی به دلیل مخالفت عمه‌اش با ازدواج او، خانه او را منفجر کرد و باعث کشته شدن پسرعمه‌اش شد.
کد خبر: ۱۰۶۲۳۹
بازدید : ۱
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷

روزنامه «القضاء» عراق در خبری نوشت، به خاطر مخالفت‌های مادر دختر با ازدواج دخترش با برادرزاده‌اش، جوان عاشق‌پیشه اتاق‌خواب عمه‌اش را منفجر کرد و باعث مرگ پسرعمه‌اش شد.

به نوشته این روزنامه عراقی، حادثه در بغداد رخ داد که طی آن جوانی به دلیل مخالفت عمه‌اش با ازدواج او و دخترعمه، خانه آن‌ها را با بمب منفجر کرد.

این فرد در بازجویی اعتراف کرد چندین بار به خواستگاری دخترعمه‌اش رفته است، اما با مخالفت عمه خود مواجه شد، زیرا عمه معتقد بود سطح تحصیلی آن‌ها با هم سنخیتی ندارد.

او حادثه را این‌طور روایت کرد: بمبی را آماده کردم و به خانه عمه‌ام رفتم، در آنجا عمه، پسرعمه و دخترعمه‌ام حضور داشتند، من بمب را در یکی از اتاق‌ها مخفی کردم و بعد از آن خارج شدم. فردای آن روز هنگامی که هر سه آن‌ها مشغول صرف ناهار بودند، چاشنی این بمب را که با تلفن همراه عمل می‌کرد از راه دور فعال کردم، در آن لحظه پسرعمه‌ام که ورزشکار بود برای تعویض لباس به همان اتاق رفته بود و بر اثر انفجار بدنش متلاشی شد.

مسئولان قضایی نیز در این باره خبر دادند، استعلام‌های صورت‌گرفته توسط دادگاه در رابطه با پیشینه جانی نشان داد که او از اعضای داعش بوده و ساخت بمب را در همکاری با این گروه تروریستی فرا گرفته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه