از جوکر تا آشپزی با مامان؛ بازیگرانی که همه جا هستند!

از جوکر تا آشپزی با مامان؛ بازیگرانی که همه جا هستند!

به ترکیب مهمانان و شرکت کننده‌های مسابقات تلویزیونی و شبکه خانگی دقت کنید، تعدادی بازیگر ثابت هستند که در همه این برنامه‌ها حضور دارند از جوکر و شب‌های مافیا گرفته تا آشپزی با مامان و دورهمی مهران مدیری
کد خبر: ۱۰۶۴۲۹
بازدید : ۱۹۱
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷

تعدادی بازیگر هستند که تبدیل به پای ثابت مسابقات و برنامه‌های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی شده اند. ترکیب شرکت کننده‌های جوکر و شب‌های مافیا تقریبا ترکیب ثابتی است.

اکثرشرکت کننده‌های حاضر در شب‌های مافیا در جوکر هم حضور داشتند. یوسف صیادی، یوسف تیموری، شهرام قائدی، محمدرضا علیمردانی، حامد آهنگی، رضا شفیعی جم، علی اوجی، بیژن بنفشه خواه هومن حاجی عبداللهی، مهران رجبی، عباس جمشیدی‌فر، هومن برق نورد، بهنام تشکر علیرضا خمسه و… در هر دو برنامه حاضر بودند.

تعدادی از آن‌ها در دوره‌ای که رئالیتی شو «شام ایرانی» هم تولید می‌شد در این برنامه هم شرکت داشتند.

اکثر این بازیگر‌ها در برنامه ویژه «دورهمی» هم شرکت کردند و برخی از آن‌ها دربرخی مسابقات تلویزیونی از جمله «آشپزی با مامان» و «شوتبال» هم حاضر شده‌اند. این افراد در زمان پخش فصل جدید «خندوانه» هم مهمان رامبد جوان در قسمت‌های مختلف بوده‌اند.

یکی دیگر از برنامه‌هایی که میزبان این بازیگر‌ها بوده برنامه «شب آهنگی» با اجرای حامد آهنگی است که تقریبا اکثر افراد نامبرده در این برنامه هم حاضر شده اند.

سیدجواد هاشمی دربین بازیگر‌های مرد رکوددار حضور در این قبیل برنامه‌ها هست. او به جز برنامه «جوکر» در همه برنامه‌ها و مسابقات تلویزیونی حاضر بود. هاشمی در تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ مهمان برنامه «خندوانه» بود، همراه با مادرش در مسابقه «آشپزی با مامان» شرکت کرد و در مسابقه «شوتبال» هم همراه با پسرش یکی از شرکت کننده‌های این مسابقه بود.

او در دوره‌ای که برنامه «بفرمایید شام» هم تولید می‌شد یکی از شرکت کننده‌های این مسابقه بود و در برنامه «شب آهنگی» هم حضور پیدا کرد.

علاوه بر بازیگران مرد، تعدادی بازیگر خانم هم پای ثابت این برنامه‌ها هستند از جمله می‌توان به کمند امیرسلیمانی، فاطمه گودرزی، شهره سلطانی و… اشاره کرد.

منبع: فیلم نیوز

برچسب ها: جوکر مافیا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه