آمار کرونا، امروز ۱۴۰۱/۰۲۲/۳۱

آمار کرونا، امروز ۱۴۰۱/۰۲۲/۳۱

بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۳۱ اردیبهشت ماه ۹ نفر اعلام شد.
کد خبر: ۱۰۷۰۶۶
بازدید : ۱۷۸
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲

فرادید| وزارت بهداشت آمار فوتی‌های کرونا امروز ۳۱ اردیبهشت ماه را ۹ نفر اعلام کرد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در ایران به ۱۴۱ هزار و ۲۷۱ نفر رسید.

از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۵۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۲۸ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ بر این اساس مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۲۲۹ هزار و ۷۴۱ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۳۲ هزار و ۲۱۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

۶۹۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۱ میلیون و ۹۶۹ هزار و ۶۳۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۵۵ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۹۳ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" مبتلایان به کرونا در جهان ۵۲۶ میلیون و ۴۴۶ هزار و ۵۴ تن شدند. از این تعداد تا صبح شنبه ۲۱ ماه می ۲۰۲۲ بیش از ۶ میلیون و ۲۹۸ هزار و ۸۱۷ تن فوت شده و ۴۹۶ میلیون و ۱۷۵ هزار و ۵۴۰ تن بهبود پیدا کرده‌اند.

همچنین از مجموع ۲۳ میلیون و ۹۷۱ هزار و ۶۹۷ کیس فعال، حال ۳۸ هزار و ۲۵۹ تن وخیم گزارش شده است. دیروز جمعه ۲۰ ماه می ۲۰۲۲ ابتلای ۷۵۹ هزار و ۹۹۶ تن به کرونا، فوت ۱۳۶۰ تن بر اثر ابتلا به کرونا و بهبودی ۷۵۳ هزار و ۳۳ تن در جهان به ثبت رسید.

آمریکا با ۲۴۴ فوت اول، آلمان با ۱۴۵ فوت دوم، برزیل با ۱۰۴ فوت سوم، اسپانیا با ۱۰۱ فوت چهارم، روسیه با ۹۶ فوت پنجم، ایتالیا با ۸۹ فوت ششم، انگلیس با ۸۷ فوت هفتم، فرانسه با ۶۵ فوت هشتم، استرالیا با ۵۲ فوت نهم و تایوان با ۴۹ فوت دهم جدول جهانی شدند.

ایران نیز با ثبت ۹ فوت مبتلایان به کرونا بیستم جهان شد.

برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه