آقای بازیگر در صحنه خودکشی به کما رفت!

بازیگر معروف هنگام اجرای صحنه خودکشی به علت مشکلاتی در صحنه به کما رفت.
کد خبر: ۱۰۷۰۸
بازدید : ۱۰۲۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۵
بازیگر معروف هنگام اجرای صحنه خودکشی به علت مشکلاتی در صحنه به کما رفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، رافائل شوماخر 27 ساله در حال ایفای نقش در یک برنامه تئاتر بود. او باید در آن صحنه خود را با طناب دار می‌زد. پس از اینکه او خود را دار زد یکی از تماشاگران احساس کرد مشکلی برای او پیش آمده‌است. او سریع خود را به رافائل رساند و دید که او در حال لرزیدن است و توان نفس کشدن ندارد در نتیجه او را به بیمارستان منتقل کردند.

آقای بازیگر در صحنه خودکشی به کما رفت! 
خوشبختانه این بازیگر نجات یافت اما در کما به سر می‌برد.
 
یکی از عوامل برنامه اعلام کرد، در نمایشنامه اصلی نقش اول با شلیک گلوله جان خود را از دست می‌دهد اما در آخرین روزهای تمرین، رافائل پیشنهاد داد تا آخر داستان را عوض کنند. برای جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل او قرار بود ماسکی به تن کند و لباس بندی‌ای هم او را از بالا نگه دارد تا خطری او را تهدید نکند. اما هنگام این کار صندلی تکان خورد و او آن ماسک ولباس بند را به تن نداشت.
 
به همین دلیل پلیس مشکوک شد که شاید او قصد خودکشی داشته است، اما مادر رافائل اعلام کرد که درست است او تازه پدرش را از دست داده اما هیچ دلیلی برای خودکشی نداشته و در ضمن نامه خودکشی‌ای هم یافت نشده‌است.   
 
در حال حاضر پلیس در حال تحقیق در این مورد است و سالن تئاتر تترو لوکس را پلمپ کرده‌است. بازیگران و عوامل این نمایش هم در حال بازجویی هستند.
برچسب ها: بازیگر خودکشی کما
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین