قیمت آپارتمان‌ تا ۲ میلیارد تومان در تهران

قیمت آپارتمان‌ تا ۲ میلیارد تومان در تهران

آپارتمان‌های ۵/ ۱ تا ۲ میلیارد تومان در رده بعدی بازه قیمتی پرمعامله قرار دارند که در فروردین امسال نیز ۴/ ۱۲ درصد از کل معاملات مسکن مربوط به املاکی با این ارزش ریالی بوده است.
کد خبر: ۱۰۷۳۶۹
بازدید : ۳۰۱
۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۲

آپارتمان‌های مسکونی با قیمت پیشنهادی تا ۲ میلیارد تومان در تهران پرتقاضاترین فایل‌های فروش در بازار مسکن این روز‌های شهر تهران هستند.

بر اساس آمار‌های رسمی از معاملات مسکن حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد از کل املاک مورد معامله در تهران در طول هر ماه را آپارتمان‌هایی با ارزش تا ۲ میلیارد تومان تشکیل می‌دهد. در این میان در حال حاضر پرمعامله‌ترین بازه قیمتی در شهر تهران مربوط به واحد‌های مسکونی با ارزش یک تا ۵/ ۱ میلیارد تومان است که در نخستین ماه امسال نیز این بازه قیمتی ۱/ ۱۹ درصد از معاملات را به خود اختصاص داده بود.

آپارتمان‌های ۵/ ۱ تا ۲ میلیارد تومان در رده بعدی بازه قیمتی پرمعامله قرار دارند که در فروردین امسال نیز ۴/ ۱۲ درصد از کل معاملات مسکن مربوط به املاکی با این ارزش ریالی بوده است. بررسی فایل‌های موجود در بازار فروش آپارتمان‌های مسکونی تا ۲ میلیارد تومان که حدود نیمی از معاملات ماهانه مسکن را شامل می‌شود، نشان‌دهنده تنوع نسبتا قابل قبول در این بخش از بازار مسکن است.

در حال حاضر خرید در این دامنه قیمتی در مناطق مختلف از قبیل ۴، ۷‌و۸ و نیز مناطق نیمه جنوبی شهر (۹ تا ۲۰) ممکن است و فایل‌های متنوعی در این مناطق برای متقاضیان خرید آپارتمان‌های تا ۲ میلیارد تومان وجود دارد.

قیمت آپارتمان‌

برچسب ها: قیمت آپارتمان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه