قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۳/۱۱

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۳/۱۱

قیمت بیت کوین امروز ۱۱ خردادماه با ۰.۴۳ درصد افزایش قیمت به ۳۱,۸۱۱ دلار معادل ۹۹۰,۰۲۱,۹۴۲ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۷۴۰۰
بازدید : ۱۴۵
۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۰

فرادید| بیت کوین همچنان در کانال ۳۱ قرار دارد. امروز ۱۱ خردادماه قیمت بیت کوین با افزایش ۰.۴۳ درصد به ۳۱,۸۱۱ دلار معادل ۹۹۰,۰۲۱,۹۴۲ تومان رسید.

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته توانست ۳.۳ درصد افزایش دیگر را به ثبت برساند و در زمان نگارش این مطلب، با قیمتی در حدود ۳۱,۸۰۰ دلار (در بایننس) معامله شود. این بالاترین سطح قیمت بیت کوین از ۱۱ می (۲۱ اردیبهشت) یعنی روز قبل از سقوط سنگین بازار پس از فروپاشی کلی اکوسیستم Terra تاکنون بود.

به گزارش فرادید؛ در همین حال، دامیننس بیت کوین که معیاری است که سهم آن نسبت به کل ارزش بازار را می‌سنجد، در ۲۴ ساعت گذشته کم و بیش ثابت مانده است. این نشان می‌دهد که رمزارز برتر بازار و آلتکوین‌ها همگام باهم، دست به دست یکدیگر داده اند تا این مسیر بهبود طی شود. ارزش بازار بیت کوین هم امروز به ۶۰۱.۵۷ میلیارد دلار رسیده است.

بسیار بعید است که در این هفته شاهد یک روند صعودی قابل‌توجه برای بیت‌کوین باشیم. هر چند افزایش ارزش به بالای ۳۰ هزار دلار نشانه خوبی است، اما بیت‌کوین همچنان در زیر محدوده مقاومت حیاتی حدود ۳۰ هزار و ۷۵۰ دلار سرکوب می‌شود.

آخرین باری که بیت‌کوین تلاش کرد این قیمت را بشکند، سکه قاطعانه رد شد، درنهایت به شدت سقوط کرد و در حدود ۲۸ هزار و ۵۰۰ دلار پایین آمد. با این حال، اگر گاو‌ها بتوانند در روز‌های آینده به اندازه کافی حرکت کنند تا سکه را به بالای ۳۰ هزار و ۷۵۰ دلار برسانند، ممکن است شاهد افزایش ارزش بیت‌کوین باشیم و در حدود ۳۲ هزار و ۵۰۰ دلار بمانیم. این افزایش حدود ۱۰ درصد نسبت به قیمت فعلی خواهد بود.

کوین گزارش کرد، با این حال، فعلا شاهد افزایش بیشتر از ۳۲ هزار و ۵۰۰ دلار نیستیم. احساسات کلی در بازار آنقدر تغییر نکرده است که نشان دهد در این هفته بیت‌کوین برای یک روند صعودی آماده است. در عوض، سکه از نوسانات معمولی عبور خواهد کرد، اما همچنان می‌تواند تا پایان هفته، بالای ۳۰ هزار دلار باقی بماند.

یک تحلیلگر به نام کاپو که چند روز قبل پیش‌بینی کرد بیت‌کوین به زودی ریزش می‌کند بعد از شروع رشد به همه تحلیلگران هشدار داد که این رشد یک تله است. او یک مثال از SPX و قیمت بیت‌کوین زد و گفت با توجه به شرایط بازار به نظرم هنوز یک ریزش بدهکاریم.

«من هنوز هم به ریزش معتقدم. هنوز هم می‌گویم ریزش ۴۰ تا ۶۰ درصدی آلت‌کوین‌ها و ۲۵ تا ۳۰ درصدی بیت‌کوین اتفاق می‌افتد. من روی قیمت ۱۰ هزار دلار این رمزارز را خریدم و روی قیمت ۴۱ هزار دلار فروختم. حالا فقط استیبل‌کوین دارم و منتظرم که به بازار ورود کنم.»

اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۳۲,۲۰۰ دلاری را پاک کند، ممکن است یک اصلاح نزولی را آغاز کند. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به سطح ۳۱,۵۰۰ دلار است. اولین حمایت اصلی نزدیک به سطح ۳۱,۲۵۰ دلار و خط روند است. این به سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی نزدیک است.

حمایت اصلی اکنون نزدیک به ۳۰,۸۰۰ دلار در حال شکل گیری است. شکست نزولی به زیر سطح حمایت ۳۰,۸۰۰ دلاری ممکن است فشار زیادی بر خریداران وارد کند. در مورد ذکر شده، ممکن است قیمت در کوتاه مدت دوباره به منطقه حمایت ۳۰,۰۰۰ دلاری بازگردد.

اما اگر بیت‌کوین از این محدوده ریزش کرد مراقب محدوده ۲۸ هزار دلار باشید، چون کارشناسان محدوده مطمئن بازار را ۲۸ هزار دلار می‌دانند. این محدوده سنگر آخر قبل از سقوط است.

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که در مورد بیت‌کوین که امسال به ۱۰۰ هزار دلار برسد، مطالب زیادی گفته شده، اما این امر بسیار بعید است. برخی از کارشناسان اشاره کردند که بیت‌کوین می‌تواند سال را با حدود ۳۸ هزار دلار به پایان برساند. همچنین این احتمال وجود دارد که سکه بتواند به ۵۰ هزار دلار نیز برسد. همه چیز بستگی به این دارد که احساس ریسک در بازار با چه سرعتی کاهش یابد.

قیمت بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه