آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۱/۰۳/۱۱

آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۱/۰۳/۱۱

بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۱۱ خردادماه ۳ نفر اعلام شد.
کد خبر: ۱۰۷۴۳۱
بازدید : ۱۳۳
۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۲

فرادید| وزارت بهداشت آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۱ خردادماه را ۳ نفر اعلام کرد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در ایران به ۱۴۱ هزار و ۳۱۸ نفر رسید.

از دیروز تا امروز ۱۱ خردادماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۲۳۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۴۳ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۲۳۲ هزار و ۲۶۸ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۵۱ هزار و ۲۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

۵۱۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۲ میلیون و ۲۶۹ هزار و ۲۰۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۰ شهرستان در وضعیت قرمز، ۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۵۳ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۹۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۵۳۳ هزار و ۴۷۰ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۵۳۲ میلیون و ۶۷۱ هزار و ۴۰۶ نفر رسیده است. فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد یک هزار و ۱۴۸ نفر در یک روزبه تعداد شش میلیون و ۳۱۳ هزار و ۶۲۱ نفر رسیده است.

آمار بهبودیافتگان نیز به ۵۰۳ میلیون و ۶۹۱ هزار و ۹۷۰ نفر رسیده است. آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است: (اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است).

۱. آمریکا یک‌میلیون و ۳۱ هزار و ۶۱۳ نفر (۱۲۹ نفر)

۲. برزیل ۶۶۶ هزار و ۷۲۷ نفر (۱۵۹ نفر)

۳. هند ۵۲۴ هزار و ۶۳۶ نفر (۶ نفر)

۴. روسیه ۳۷۹ هزار و ۱۱۷ نفر (۸۸ نفر)

۵. مکزیک ۳۲۴ هزار و ۸۷۹ نفر (بدون فوتی)

۶. پرو ۲۱۳ هزار و ۱۸۶ نفر (۱۳ نفر)

۷. انگلستان ۱۷۸ هزار و ۶۵۹ نفر (۱۱۰ نفر)

۸. ایتالیا ۱۶۶ هزار و ۶۹۷ نفر (۶۶ نفر)

۹. اندونزی ۱۵۶ هزار و ۵۶۸ نفر (۱۲ نفر)

۱۰. فرانسه ۱۴۸ هزار و ۲۵۱ نفر (۸۵ نفر)

۱۱. ایران ۱۴۱ هزار و ۳۱۵ نفر (۳ نفر)

برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه