قتل خیالی پسرخاله

قتل خیالی پسرخاله

یک هفته بعد از مرگ پسر خاله‌ام وقتی داشتم از جلوی خانه پسرخاله‌ام رد می‌شدم با دیدن بنر‌های تسلیت مقابل خانه‌اش ناگهان حس کردم من قاتل پسرخاله‌ام هستم به همین خاطر به پلیس رفتم و اعتراف کردم.
کد خبر: ۱۰۷۴۵۶
بازدید : ۲۱۶
۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳

اعتراف مرد شیشه‌ای که با مراجعه به پلیس مدعی شده بود پسر خاله‌اش را به قتل رسانده در تحقیقات تخصصی رد و مشخص شد وی دچار توهم بوده است.

۵خرداد امسال مرد جوانی با مراجعه به یک کلانتری در شهرستان قلعه حسن خان مدعی شد که پسر خاله‌اش را به قتل رسانده است.

مرد جوان که اعتیاد به مواد مخدر داشت در تحقیقات اولیه گفت: پسر خاله‌ام به نام شاپور کارگر ساختمانی بود و در یک برج نیمه ساز در تهران کار می‌کرد. روز حادثه ما باهم در حال شوخی بودیم که او را هل دادم و پسر خاله‌ام تعادلش را از دست داد و سقوط کرد. وقتی او را به بیمارستان رساندیم گفتند مرده است. من قاتل هستم و مرا بازداشت کنید.

مأموران کلانتری در استعلام از پلیس تهران دریافتند چنین موضوعی صحت دارد و روز ۲۹ اردیبهشت یک کارگر بر اثر سقوط از بلندی جان باخته است؛ بنابراین مرد معتاد را به همراه پرونده به تهران فرستادند تا موضوع در دادسرای تهران رسیدگی شود.

در ادامه بررسی‌ها پرونده به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای جنایی تهران به ریاست بازپرس میثم حسین‌پور فرستاده شد.

از آنجا که بررسی‌های اولیه علت سقوط را حادثه معرفی کرده بود در نخستین گام تحقیق از کارگران حاضر در محل حادثه آغاز شد و آن‌ها مدعی شدند شاپور در طبقه همکف برج در حال کار بوده که ناگهان تعادلش را از دست داده و به طبقه منفی چهار سقوط کرده است و به‌دنبال صدای فریاد و سقوط او کارگران خود را به محل رسانده و بعد از انتقال شاپور به بیمارستان او فوت کرده است. درادامه برادر شاپور به دادسرا احضار شد، اما وی ضمن رد ادعای پسرخاله‌اش گفت: پسر خاله‌ام در زمان حادثه اصلاً در تهران نبود.

او ساکن یکی از شهرستان‌های شمال غربی کشور است، بعد از این ماجرا پسر خاله‌ام با من تماس گرفت و مدعی شد که برای کاری اداری به تهران آمده است که در آن زمان ما برادرمان را دفن کرده بودیم.

در حالی که بازپرس به تناقض‌گویی در این پرونده پی برده بود بار دیگر به تحقیق از مرد معتاد پرداخت که این بار وی گفت: من در شهر محل زندگی‌مان تعمیرات تلفن همراه دارم و برای انجام کاری به تهران آمدم.

روزی که به تهران رسیدم، متوجه شدم برای پسر خاله‌ام حادثه‌ای رخ داده است بعد به همراه برادرش به محل حادثه رفتیم. از آنجا که من مقدار زیادی مواد مخدر مصرف کرده بودم دچار توهم شده بودم و احساس می‌کردم روحم قبل از خودم به آن برج نیمه ساز رفته و پسر خاله‌ام را کشته است.

یک هفته بعد از مرگ پسر خاله‌ام وقتی داشتم از جلوی خانه پسرخاله‌ام رد می‌شدم با دیدن بنر‌های تسلیت مقابل خانه‌اش ناگهان حس کردم من قاتل پسرخاله‌ام هستم به همین خاطر به پلیس رفتم و اعتراف کردم. با اظهارات مرد شیشه‌ای و با به‌دست آوردن مدارک و شواهدی که نشان می‌داد او در زمان حادثه در محل نبوده است، به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران آزاد شد.

منبع: روزنامه ایران

برچسب ها: قتل خیالی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه