آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۱/۰۳/۱۲

آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۱/۰۳/۱۲

بر اساس اعلام وزارت بهداشت امروز ۱۲ خردادماه آمار فوتی‌های کرونا به صفر رسید.
کد خبر: ۱۰۷۴۶۳
بازدید : ۱۶۸
۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸

فرادید| وزارت بهداشت امروز ۱۲ خردادماه اعلام کرد: هیچ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور فوت نکرد و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۱ هزار و ۳۱۸ نفر ماند.

از دیروز تا امروز ۱۲ خردادماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۷۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۳۴ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۲۳۲ هزار و ۴۴۳ نفر رسید که خوشبختانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور فوت نکرد و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۱ هزار و ۳۱۸ نفر ماند.

تا کنون ۷ میلیون و ۵۲ هزار و ۲۷۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. ۴۹۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۵۲ میلیون و ۲۹۸ هزار و ۳۹۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۰ شهرستان در وضعیت قرمز، ۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۵۳ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۹۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۴۳۹ هزار و ۹۶۹ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۵۳۱ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۲۳۶ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۷۱۱ نفر در یک روزبه تعداد شش میلیون و ۳۱۰ هزار و ۲۶۴ نفر رسیده است. آمار بهبودیافتگان نیز به ۵۰۱ میلیون و ۸۳۱ هزار و ۴۴۶ نفر رسیده است. آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است: (اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است).

۱. آمریکا یک‌میلیون و ۳۱ هزار و ۲۵۹ نفر (۴۱ نفر)

۲. برزیل ۶۶۶ هزار و ۴۳۵ نفر (۷۰ نفر)

۳. هند ۵۲۴ هزار و ۵۸۶ نفر (۱۴ نفر)

۴. روسیه ۳۷۸ هزار و ۸۷۰ نفر (۸۶ نفر)

۵. مکزیک ۳۲۴ هزار و ۷۶۸ نفر (بدون فوتی)

۶. پرو ۲۱۳ هزار و ۱۶۲ نفر (هفت نفر)

۷. انگلستان ۱۷۸ هزار و ۴۶۵ نفر (بدون فوتی)

۸. ایتالیا ۱۶۶ هزار و ۵۴۲ نفر (۶۶ نفر)

۹. اندونزی ۱۵۶ هزار و ۵۷۳ نفر (هشت نفر)

۱۰. فرانسه ۱۴۸ هزار و ۱۲۹ نفر (بدون فوتی)

۱۱. ایران ۱۴۱ هزار و ۳۰۶ نفر (بدون فوتی)

برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه