فاجعه متروپل؛ چهارده روز سنگینی آوار بر دل مردم آبادان

فاجعه متروپل؛ چهارده روز سنگینی آوار بر دل مردم آبادان

در طی این روزها، باوجود تمام این غم و اندوه‌های بسیار، نیرو‌های مردمی دوشادوش نیرو‌های امدادی در حال آوار برداری و جست و جو جسد‌هایی بودند که خانواده هایشان مغمومانه انتظارشان را میکشیدند.
کد خبر: ۱۰۷۵۲۶
بازدید : ۴۹۹
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۰

۱۴روز از ریزش برج عظیم متروپل میگذرد؛ اتفاقی که شاید تنها ریزش یک ساختمان قلمداد شود، اما این حادثه همه دنیای بسیاری را به هیچ تبدیل کرد. مردمی که در عرض چند ثانیه تمام هستی خود را از دست دادند؛ عزیزانشان، دوستانشان، کارشان، خانه شان، ماشینشان، مالشان و حتی زندگیشان.

مردمی که عزاداری این مصیبت بزرگ، غبار اندوه را از قلبشان نمیکاهد و تسلیت گفتن دیگران عزیزانشان را به آنان باز پس نمیدهد؛ مردمانی که این مصیبت بزرگ تا ابد در دل‌ها و جانشان نقش بسته است و این زخم عمیق به آسودگی درمان نمی‌یابد.

در طی این روزها، باوجود تمام این غم و اندوه‌های بسیار، نیرو‌های مردمی دوشادوش نیرو‌های امدادی در حال آوار برداری و جست و جو جسد‌هایی بودند که خانواده هایشان مغمومانه انتظارشان را می‌کشیدند.

علاوه بر کمک‌های مردم در غذارسانی و نیرو‌های مردمی، نیرو‌های امدادی نیز در این راه جان خود را به خطر انداخته اند. در عملیات آواربرداری و جابه جایی آوارها، بسیاری از امداگران سوخته، زخمی و مجروح شده اند و بی امان به تلاش خود ادامه دادند.عکس:فاطمه رحیماویان

برچسب ها: فاجعه متروپل
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه