قتل پدرزن؛ داماد فراری دستگیر شد!

قتل پدرزن؛ داماد فراری دستگیر شد!

پس از حضور ماموران در محل، شخصی به آن‌ها مراجعه و عنوان کرد داماد ۳۲ ساله خانواده به دلیل اختلافات خانوادگی با پدرزن ۶۶ ساله اش درگیر و با چاقو ضرباتی به شکم و قلب وی وارد کرده و گریخته است.
کد خبر: ۱۰۸۱۳۱
بازدید : ۲۷۹
۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۳

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری جوان ۳۲ ساله‌ای در شهر کرمانشاه به جرم قتل پدر زن ۶۶ ساله‌اش خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا آمویی" اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد نزاع و درگیری در میدان جمهوری بین خیابان سعدی و خیام کرمانشاه، ماموران کلانتری ۱۶ سعدی به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل، شخصی به آن‌ها مراجعه و عنوان کرد داماد ۳۲ ساله خانواده به دلیل اختلافات خانوادگی با پدرزن ۶۶ ساله اش درگیر و با چاقو ضرباتی به شکم و قلب وی وارد کرده و گریخته است.

سرهنگ آمویی با بیان اینکه فرد مجروح پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد، افزود: با به قتل رسیدن این فرد، ماموران کلانتری سعدی تحقیقات همه جانبه خود را برای دستگیری داماد فراری آغاز کرده و در مدت زمانی کوتاه توانستند مخفیگاه وی را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی او را دستگیر کردند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب قتل پدر همسرش به خاطر اختلافات خانوادگی اقرار کرد.

وی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده‌ای در این خصوص، از معرفی قاتل دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

برچسب ها: قتل خانوادگی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه