مهدی طارمی ؛ مهاجم تیم منتخب لیگ برتر پرتغال

مهدی طارمی ؛ مهاجم تیم منتخب لیگ برتر پرتغال

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو به عنوان یکی از یازده بازیکن برتر فصل گذشته لیگ برتر پرتغال انتخاب شد و در تیم منتخب این فصل از رقابت‌ها قرار گرفت.
کد خبر: ۱۰۸۲۲۷
بازدید : ۲۴۶
۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۶

سایت لیگ برتر فوتبال پرتغال نام مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو را در فهرست ۱۱ نفره تیم منتخب این رقابت‌ها در فصل ۲۲-۲۰۲۱ قرار داد.

این سایت با تمجید از طارمی نوشته است: تیم منتخب فصل با انتخاب طارمی کامل شد. مهاجم تیم پورتو یکی از چهره‌های برجسته لیگ بود که به طور مستقیم در ثبت ۳۱ گل برای آبی‌و‌سفیدپوشان نقش داشت. طارمی که بهترین فصل دوران بازیگری‌اش را سپری کرد، یکی از نفراتی است که بیشترین رأی را از سوی مربیان و کاپیتان‌های تیم‌های لیگ برتر برای حضور در تیم منتخب فصل انتخاب شده اند.

مهاجم ایرانی که هر هفته بر میزان تأثیرگذاری‌اش در تیم تحت هدایت سرجیو کنسیسائو افزود، در مجموع ۲ هزار و ۶۱۳ دقیقه در لیگ بازی کرد که در این مدت زمان ۲۰ گل زد و ۱۱ پاس گل داد؛ آماری که نشان می‌دهد او برای تیم آبی‌و‌سفیدپوش چه نقش تأثیرگذاری داشته است.

سایت لیگ برتر پرتغال در ادامه می‌نویسد: به این ترتیب طارمی با تأثیرگذاری مستقیم در ۳۱ گل از ۸۶ گل تیمش در این فصل از لیگ برتر و همچنین ۵ بار کسب عنوان بهترین بازیکن مسابقه، به عنوان آخرین نفر تیم منتخب فصل لیگ برتر پرتغال در فصل ۲۲-۲۰۲۱ انتخاب شد.

برچسب ها: مهدی طارمی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه