آماروک ۲۰۲۳؛ زیبای جذاب فولکس واگن

آماروک ۲۰۲۳؛ زیبای جذاب فولکس واگن

تریم پرچمدار آماروک در بخش بنزینی از نمونه ۲.۳ لیتری ۲۹۸ اسب بخاری در هماهنگی با جعبه دنده ۱۰ سرعته اتوماتیک استفاده می‌کند. ظرفیت بخش بار پیکاپ ۱۱۶۰ کیلوگرم اعلام شده است.
کد خبر: ۱۰۸۵۳۷
بازدید : ۱۵۹
۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸

فولکس واگن از وانت جدید خود یعنی آماروک ۲۰۲۳ رونمایی کرده است. آماروک از سال ۲۰۱۰ تا کنون روی خط تولید قرار دارد و در آرژانتین، آلمان و الجزایر مونتاژ شده است.

این پیکاپ میان سایز رکورد فروش ۸۳۰ هزار دستگاه تا کنون را در اختیار دارد و کمپانی آلمانی امیدوار است تا طی به روزرسانی اخیر رکورد فروش را تداوم دهد.

نکته جالب در رابطه با آماروک ۲۰۲۳ به استفاده از پلتفرم T ۶ فورد مربوط می‌شود که در آخرین نمونه فورد رنجر نیز استفاده شده است. بدین ترتیب این خودرو‌ها دی ان‌ای یکسانی دارند.

محصول جدید در تریم‌های تک و دو کابین قابل سفارش است. از منظر ابعاد تا ۵۳۵۰ میلیمتر در طول برای تریم ۲ کابین توسعه یافته است. فاصله بین محور‌ها نیز برابر با ۳۲۷۰ میلیمتر است. این ابعاد بیانگر ویژگی‌های مناسب آماروک به عنوان یک پیکاپ کاربردی خواهد بود.

عرض بدنه آماروک نیز ۱۹۱۰ میلیمتر مورد اشاره قرار گرفته که اگر ۱۸۸۸ میلیمتر ارتفاع آن را نیز مورد اشاره قرار دهیم، ابعاد این پیکاپ زیبا تکمیل می‌شود.

آماروک با رینگ‌های فولادی ۱۷ اینچی در تریم پایه ارائه می‌شود، اما می‌توان نمونه‌های ۲۱ اینچی آلومینیومی را برای آن در نظر گرفت که اثر فوق العاده چشمگیری در بهبود نمای جانبی خودرو دارد.

سامانه تمام چرخ محرک برای برخی از بازار‌ها به عنوان آپشن استاندارد در نظر گرفته شده است. شاخص یدک کشی آماروک جدید فولکس واگن نیز ۳۵۰۰ کیلوگرم محاسبه شده است. در رابطه با پیشرانه، هنوز اطلاعات دقیقی تایید نشده، اما چند تریم بنزینی و دیزل توربوشارژ وجود خواهد داشت.

تریم پرچمدار آماروک در بخش بنزینی از نمونه ۲.۳ لیتری ۲۹۸ اسب بخاری در هماهنگی با جعبه دنده ۱۰ سرعته اتوماتیک استفاده می‌کند. ظرفیت بخش بار پیکاپ ۱۱۶۰ کیلوگرم اعلام شده است.

در بخش کابین نیز بروزرسانی‌هایی صورت گرفته و از نمایشگر لمسی ۱۰ یا ۱۲ اینچی استفاده خواهد شد. نمایشگر اطلاعات کیلومتر نیز در تریم‌های مختلف از ۸ تا ۱۲ اینچ متغیر است. فولکس واگن در مبحث ایمنی به حضور بالغ بر ۲۰ ویژگی ایمنی برای آماروک جدید اشاره کرده است.

برچسب ها: فولکس واگن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه