اعدام سارقان مسلح طلافروشی در کرج

اعدام سارقان مسلح طلافروشی در کرج

حکم اعدام سارقان مسلح یک طلافروشی در کرج اجرا شد.
کد خبر: ۱۰۸۶۸۳
بازدید : ۵۷۹
۲۳ تير ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۴

رئیس دادگستری استان البرز گفت: حکم اعدام سارقان مسلح یک طلافروشی در کرج اجرا شد. حسین فاضلی هریکندی با اعلام اجرای احکام اعدام دو نفر از سارقان مسلح یک طلافروشی در خیابان شهید بهشتی کرج گفت: در ۲۴ مرداد سال گذشته سرقت مسلحانه‌ای از یک طلافروشی در کرج به وقوع پیوست که با توجه به نوع سرقت و بازتاب آن در فضای مجازی موجبات نگرانی شهروندان را فراهم کرد.

وی افزود: در این سرقت، متهمان با برنامه‌ریزی قبلی، به سرقت مسلحانه یک دستگاه خودروی سمند در پوشش مسافر با ضرب و جرح مالک خودرو در شهریار اقدام و با همان خودروی مسروقه با چهار سرنشین در مقابل یک طلافروشی در کرج توقف می‌کنند وسه نفر از سرنشینان که دو نفر از آن‌ها مسلح به سلاح جنگی کلاشنیکف بودند، از خودرو پیاده و وارد طلافروشی می‌شوند و پس از تیراندازی‌های مکرر داخل مغازه طلافروشی و جلوی مغازه و خیابان با هدف ایجاد رعب و وحشت برای مالک مغازه و دختر وی و مردم حاضر در خیابان، اقدام به سرقت حدود ۸ کیلوگرم طلا می‌کنند و از محل متواری می‌شوند.

بر اساس توضیحات رئیس کل دادگستری استان البرز، سارقان پس از سرقت با هدف شناسایی نشدن، اقدام به تعویض خودروی استفاده شده در صحنه سرقت از طریق سرقت مسلحانه دو دستگاه خودروی عبوری مردم همراه با تهدید و ارعاب آن‌ها و تیراندازی‌های مکرر کردند.

منبع: روزنامه خراسان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه