آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۱/۰۴/۲۵

آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۱/۰۴/۲۵

بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۲۵ تیرماه ۹ نفر اعلام شد.
کد خبر: ۱۰۸۷۳۰
بازدید : ۱۸۰
۲۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۷

فرادید| وزارت بهداشت آمار فوتی‌های کرونا امروز ۲۵ تیرماه را ۹ نفر اعلام کرد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۴۸۶ نفر رسید.

از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۲۷۰۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۵۳۲ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۲۷۲ هزار و ۷۲۷ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۶۷ هزار و ۶۹۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

۴۴۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۲ میلیون و ۸۳۵ هزار و ۱۵۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۱۵ شهرستان در وضعیت قرمز، ۳۵ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۰۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۹۰ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

همچنین تا کنون ۶۴ میلیون و ۷۰۴ هزار و ۹۳ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۴ هزار و ۴۷۷ نفر دُز دوم و ۲۸ میلیون و ۳۴۰ هزار و ۴۲۴ نفر نیز دُز سوم واکسن کرونا را در کشور تزریق کرده‌اند. به این ترتیب مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۱ میلیون و ۱۰۸ هزار و ۹۹۴ دُز رسید. در شبانه روز گذشته نیز ۱۲۴ هزار و ۵۰۷ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۹۰۳ هزار و ۳۰۲ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۵۵۶ میلیون و ۳۴۳ هزار و ۳۱۸ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد یک هزار و ۷۳۷ نفر در یک روزبه تعداد شش میلیون و ۳۸۵ هزار و ۸۲۰ نفر رسیده است. آمار بهبودیافتگان نیز به ۵۳۷ میلیون و ۶۳۱ هزار و ۷۲۹ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است: (اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است).

۱. آمریکا یک‌میلیون و ۴۸ هزار و ۶۹۳ نفر (۲۰۷ فوتی)

۲. برزیل ۶۷۵ هزار و ۱۴۵ نفر (۲۹۹ فوتی)

۳. هند ۵۲۵ هزار و ۶۶۰ نفر (۵۶ فوتی)

۴. روسیه ۳۸۱ هزار و ۷۹۴ نفر (۴۰ فوتی)

۵. مکزیک ۳۲۶ هزار و ۳۳۵ نفر (۷۴ فوتی)

۶. پرو ۲۱۳ هزار و ۷۶۹ نفر (۲۳ فوتی)

۷. انگلستان ۱۸۱ هزار و ۵۸۰ نفر (بدون فوتی)

۸. ایتالیا ۱۶۹ هزار و ۷۳۵ نفر (۱۳۴ فوتی)

۹. اندونزی ۱۵۶ هزار و ۸۳۳ نفر (شش فوتی)

۱۰. فرانسه ۱۵۰ هزار و ۵۷۶ نفر (۱۰۸ فوتی)

۱۱. ایران ۱۴۲ هزار و ۵۳۳ نفر (۹ فوتی)

برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه