قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۴/۲۶

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۴/۲۶

قیمت بیت کوین امروز ۲۶ تیرماه با ۲.۸۸ درصد افزایش نرخ به ۲۱,۳۰۰ دلار معادل ۶۸۱,۷۴۹,۱۰۰ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۸۷۳۸
بازدید : ۱۳۹
۲۶ تير ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۸

فرادید| حرکت صعودی بیت کوین ادامه دار شده است. امروز ۲۶ تیرماه قیمت بیت کوین با افزایش ۲.۸۸ درصد به ۲۱,۳۰۰ دلار معادل ۶۸۱,۷۴۹,۱۰۰ تومان رسید.

روز گذشته، بیت کوین برای سومین روز متوالی صعود کرد و ضرر‌های اوایل هفته را تاحدودی جبران نمود. این روند امروز نیز ادامه یافت. ارزش بازار بیت کوین نیز بعد از اندکی بهبود، به ۳۹۵.۹۹ میلیارد دلار رسیده است.

به گزارش فرادید؛ در حالی که نرخ تورم ایالات متحده روز چهارشنبه به بالاترین حد خود در ۴۰ سال گذشته رسید، برخی از کارشناسان هنوز نسبت به افزایش قیمت بیت کوین در میان بازاری مملو از احساس ریسک گریزی تردید دارند.

بیشتر از اینکه رشد بیت کوین در کوتاه مدت در دسترس باشد، از نظر تحلیلگران افت آن محتمل است و به همین دلیل خرید‌ها با احتیاط زیادی انجام می‌شود و خریداران با یک نوسان گیری چند درصدی، خروج می‌زنند تا سود خود را شناسایی کنند.

کریگ ارلام (Craig Erlam)، تحلیلگر ارشد بازار در Oanda، نوشت که انعطاف پذیری اخیر بیت کوین لزوماً به معنای بهبود بیشتر قیمت نیست. وی افزود: «چشم‌انداز کوتاه‌مدت این ارز با توجه به محیط ریسک گریز بازار و چندین گزارش ورشکستگی در این صنعت همچنان نگران‌کننده است.»

این درحالی است که به گزارش گلس‌نود، شاخص دلار آمریکا (DXY)، به سطوحی نزدیک می‌شود که از سال ۲۰۰۲ تاکنون مشاهده نشده است. این افزایش یا ناشی از تقویت تقاضا برای اوراق بهادار دارای درآمد ثابت دلاری است یا نتیجه کاهش ارزش ارز‌های خارجی مانند یورو است که اخیراً به پایین‌ترین سطح ۲۰ ساله خود کاهش یافته است.

به طور کلی، DXY نوعی همبستگی عمدتاً منفی با قیمت بیت کوین دارد؛ بنابراین افزایش بیشتر این شاخص می‌تواند منجر به کاهش قیمت این ارز دیجیتال شود.

قیمت لحظه ای بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه