باز هم سقوط یک کودک در چاه!
این بار چاه ۳۰ متر و بدون حفاظ بود

باز هم سقوط یک کودک در چاه!

با رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه مشاهده شد در زمین بایری که یک حلقه چاه به عمق ۳۰ متر در آن حفر شده بود، کودکی ۱۳ ساله به علت نامعلوم به داخل این حلقه چاه بدون حفاظ و درپوش مناسب سقوط کرده است.
کد خبر: ۱۰۸۸۹۸
بازدید : ۲۱۱
۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۱

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: کودک ۱۳ ساله‌ای که در اعماق یک چاه ۳۰ متری در داریون فارس گرفتار شده بود، نجات یافت.

محمد هادی قانع بامداد جمعه با اعلام این خبر توضیح داد: در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر گرفتار شدن فردی درون یک حلقه چاه، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز ساعت ۲۲ و ۸ دقیقه شامگاه پنجشنبه تیم امداد و نجات چاه نورد از ایستگاه ۱۲ را به سوی محل حادثه در روستای تربرلابیشه داریون از توابع شهرستان شیراز اعزام کرد.

او ادامه داد: با رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه مشاهده شد در زمین بایری که یک حلقه چاه به عمق ۳۰ متر در آن حفر شده بود، کودکی ۱۳ ساله به علت نامعلوم به داخل این حلقه چاه بدون حفاظ و درپوش مناسب سقوط کرده است.

قانع افزود: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه بلافاصله پس از ایمن‌سازی کامل محل، با استفاده از تجهیزات ویژه این پسر ۱۳ ساله گرفتار در چاه را بیرون آوردند.

این مقام مسئول گفت: با سرعت عمل عوامل اطلاع دهنده و تیم امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی شیراز، این کودک تنها دچار مصدومیت شد و از سانحه‌ای غیر قابل جبران جلوگیری به عمل آمد.

منبع: همشهری آنلاین

برچسب ها: سقوط مرگبار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه