حمله سگ‌های خانگی به مامور اورژانس تهران

حمله سگ‌های خانگی به مامور اورژانس تهران

در حال حاضر تکنسین حادثه دیده تحت مراقبت پزشکی است و واکسن هاری به او تزریق شده است. اداره حقوقی اورژانس نیز پیگیر شکایت از فرد خاطی است.
کد خبر: ۱۰۹۲۰۸
بازدید : ۴۵۵
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷

رئیس مرکز اورژانس تهران از حمله سگ‌های یک مددجو به نیرو‌های اورژانس تهران خبر داد.

یحیی صالح طبری دراین باره گفت:حوالی ساعت ۱:۲۹ بامداد شنبه گزارشی مبنی برحال نامساعد یک شهروند به مرکز ۱۱۵ اورژانس تهران اعلام شد که بلافاصله تکنسین‌های اورژانس تهران به محل حادثه در سعادت آباد اعزام شدند.

حمله سگ‌ها

وی با اشاره به حضور عوامل اورژانس در محل گفت: به محض ورود تکنسین‌های این مرکز به منزل بیمار، آنان با سه قلاده سگ مواجه شدند که برای جلوگیری از اخلال در روند معاینات از همراه بیمار خواستند که سگ‌ها را کنترل کند. اما هنگام خدمت رسانی در منزل بیمار ناگهان همراه بیمار با نیرو‌های این مرکز جدال لفظی پیدا کرده و در این هنگام این فرد در خروجی منزل را قفل کرده و سگ‌ها را تشویق کرده تا به سمت تکنسین‌ها حمله کنند.

رئیس مرکز اورژانس تهران با بیان اینکه در نهایت بعد از آسیب به نیرو‌های اورژانس تهران، آن‌ها موفق به فرار از این خانه شدند، گفت: در حال حاضر تکنسین حادثه دیده تحت مراقبت پزشکی است و واکسن هاری به او تزریق شده است. اداره حقوقی اورژانس نیز پیگیر شکایت از فرد خاطی است.

حمله سگ‌ها

برچسب ها: سگ خانگی حمله
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه