همسرکشی با ۲۲ ضربه چاقو

همسرکشی با ۲۲ ضربه چاقو

مرد معتاد به دلیل استعمال مواد مخدر با همسرش دچار اختلافات شدیدی بوده و به همین دلیل همسرش را به طرز دلخراشی به قتل رسانده است.
کد خبر: ۱۰۹۲۲۹
بازدید : ۳۳۹
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۷

مردی همسرش را با ۲۲ ضربه هولناک کارد در مشهد به قتل رساند و متواری شد. این حادثه نیمه شب یک شنبه گذشته در روستای کاظم آباد مشهد هنگامی فاش شد که ماموران کلانتری خلق آباد در جریان وقوع جنایت قرار گرفتند و عازم خیابان یزدان پناه شدند.

جسد خون آلود زن ۳۸ ساله کنار ورودی در منزل مسکونی قرار داشت و آثار ضربات متعدد کارد بر پیکرش نمایان بود. طولی نکشید که قاضی دکتر صادق صفری برای بررسی ماجرا در محل وقوع جنایت حضور یافت و بدین ترتیب تحقیقات گسترده قضایی آغاز شد.

بررسی‌های میدانی بیانگر آن بود که همسر معتاد این زن پس از ارتکاب جنایت از محل گریخته است بنابراین با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، رصد‌های اطلاعاتی کارآگاهان برای دستگیری وی آغاز شد.

ادامه تحقیقات که تا سپیده دم روز گذشته به طول انجامید، نشان داد که مرد معتاد به دلیل استعمال مواد مخدر با همسرش دچار اختلافات شدیدی بوده و به همین دلیل همسرش را به طرز دلخراشی به قتل رسانده است.

این ششمین همسرکشی بی رحمانه طی یک ماه گذشته در مشهد است که اخبار آن در روزنامه خراسان به چاپ رسیده است.

منبع: روزنامه خراسان

برچسب ها: همسرکشی چاقو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه