وقتی مرغ دریایی، خرگوش زنده را می‌خورد!
پرنده‌ای که ترسناک است

وقتی مرغ دریایی، خرگوش زنده را می‌خورد!

ویدئو‌هایی از مرغ دریایی پشت سیاه بزرگ وجود دارند که این پرنده را حتی در حال بلعیدن خرگوش‌های بزرگ نشان می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۹۵۲۴
بازدید : ۸۱۹
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۸

مرغ دریایی پشت سیاه بزرگ از برخی جهات پرنده‌ای ترسناک محسوب می‌شود. بزرگ‌ترین نوع مرغ دریایی با طول بال ۱۵۰ تا ۱۷۰ سانتیمتر و وزنی که تا ۲ کیلوگرم نیز می‌تواند برسد، در جستجوی غذای خود می‌تواند به پرنده‌ای تهاجمی تبدیل شود.

بنابر اطلاعات ارائه شده در وب سایت RSPB، مرغ دریایی پشت سیاه بزرگ پرنده‌ای همه‌چیزخوار است و از نرمتنان صدف‌دار تا پرندگان و لاشه حیوانات دیگر در منوی غذایی آن جای دارند.

خرگوش در منوی غذایی مرغ دریایی پشت سیاه بزرگ

ویدئو‌هایی از مرغ دریایی پشت سیاه بزرگ وجود دارند که این پرنده را حتی در حال بلعیدن خرگوش‌های بزرگ نشان می‌دهند. خوردن حیوانی با این اندازه توسط یک مرغ دریایی باورنکردنی به نظر می‌رسد.

در یک نمونه، تصاویر یک مرغ دریایی پشت سیاه بزرگ هنگام بلعیدن یک خرگوش در جزیره اسکومر (Skomer) در جنوب غربی ولز ثبت شده است.

از زمان آغاز ویدیو مشخص است که خرگوش شانسی ندارد و توسط مرغ دریایی به چپ و راست کوبیده می‌شود. در همین حال، عبور یک زاغی در پس زمینه می‌تواند مقیاسی را برای بیننده فراهم کرده و نشان دهد که خرگوش اندازه کوچکی نیز ندارد.

مرغ دریایی بزرگ پشت سیاه وقت را تلف نکرده و در یک حرکت سریع خرگوش را وارد دهان خود کرده و پس مقداری کلنجار رفتن با غذای خود، آن را به طور کامل می‌بلعد.

در یک نمونه دیگر، ایرن مندز کروز عکاس حیات وحش، لحظه بلعیده شدن یک خرگوش توسط مرغ دریایی پشت سیاه بزرگ را ثبت کرده است. وی در جزیره اسککهولم (Skokholm) ولز این تصاویر را ثبت کرد.

برچسب ها: مرغ دریایی خرگوش
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه