هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

بر اساس گزارش هواشناسی ایران، امروز ۲۷ مردادماه در اغلب استان‌های کشور جوی آرام و پایدار استقرار خواهد داشت.
کد خبر: ۱۰۹۶۷۵
بازدید : ۲۰۵
۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۴

فرادید| با توجه به تحلیل نقشه‌های هواشناسی ایران امروز ۲۷ مردادماه و طی سه روز آینده در برخی مناطق شمال غرب و غرب کشور در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد رخ می‌دهد.

در شرق کشور به‌ویژه در منطقه زابل وزش باد پدیده حاکم است و در سایر مناطق کشور جوی آرام و پایدار استقرار خواهد داشت.

به گزارش فرادید و به نقل از سازمان هواشناسی ایران، امروز در آذربایجان غربی، جمعه در شمال آذربایجان غربی، لرستان و جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر، رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد رخ می‌دهد.

روز شنبه در ارتفاعات زاگرس واقع در استان‌های لرستان، چهارمحال و بختیاری، شمال شرق خوزستان و غرب اصفهان همچنین در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

یکشنبه علاوه بر این مناطق در ارتفاعات البرز مرکزی نیز رگبار پراکنده رخ می‌دهد. دوشنبه در آذربایجان غربی و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می‌رود.

آسمان تهران فردا صاف، از بعد از ظهر افزایش باد، گاهی کمی ابری با احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و در روز شنبه صاف، از بعد از ظهر کمی ابری تا قسمتی ابری در بعضی ساعات وزش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا اهواز با دمای ۴۸ و ۴۷ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با دمای ۸ درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان کشور هستند.

هواشناسی ایران

برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه