bato-adv

فرزند همایون بهزادی، ادعای جواد خیابانی را تایید کرد

پرسپولیس را همایون بهزادی به وجود آورد، عبده صاحب بولینگ بود. همه مدارک را دارم، هرکسی از هم‌دوره‌های پدرم ادعای دیگری دارد بیاید مقابل من و مادرم حرف بزند تا ما به آن‌ها مدرک نشان بدهیم.
کد خبر: ۱۰۹۷۵۰
بازدید : ۵۶۷
۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۲

علی بهزادی فرزند مرحوم همایون بهزادی درخصوص ادعای جواد خیابانی توضیحات جالب توجهی ارائه کرد.

همایون بهزادی ملقب به سرطلایی فوتبال ایران چند سالی است به رحمت خدا رفته و چنانچه اکنون در قید حیات بود با شناختی که از روحیات مهربانانه‌اش داشتیم، بعید بود پاسخی به عکس‌العمل‌های بعضی از فوتبالی‌ها درخصوص ادعای بازگوشده‌اش نسبت به ادعای مطرح‌شده درباره دوپینگ استقلالی‌ها در سال ۵۴ داشته باشد.

هر زمانی که فوتبال ما غرق در حواشی بود، خبرنگاران هروقت سراغ همایون بهزادی می‌رفتند با لبخند و گاهی خواندن دو بیت شعر این بزرگمرد مواجه می‌شدند.

اما این روز‌ها که در دنیای ما نیست هر وقت سوالی مرتبط به او داشته باشیم سراغ یک دانه پسرش علی می‌رویم. علی همیشه درکنار پدرش بود و راز‌های مگویی از پدر در سینه دارد. او این روز‌ها از حرف‌هایی که بعضی‌ها درخصوص پدرش به زبان می‌آورند ناراحت است. علی بهزادی درخصوص اتفاقات پیش‌آمده در یکی، دو روز اخیر گفت:

«نمی‌خواهم وارد این مسائل شوم، فقط اینکه چند بچه در اینستاگرام بی‌احترامی کرده بودند به آن‌ها گفتم نمی‌خواهم مساله را باز کنم، فقط یک مدرک کوچک برایشان گذاشتم و به آن‌ها گفتم کاری نکنید بقیه مسائل را باز کنم، چون پدرم به من قسم داده بود چیزی را بازگو نکنم و نمی‌خواهم این قسم را بشکنم.»

فرزند مرحوم همایون بهزادی درخصوص سرنخ‌هایی که می‌شود از آن دربی بازگو کرد، گفت: «این ماجرا برای نزدیک به ۵۰ سال قبل بود که آقای خیابانی الان مطرح کرد و خیلی‌ها که در آن بازی بودند حالا به رحمت خدا رفتند. پدر من را یک ایران می‌شناسد و می‌دانند انسان دروغگویی نبود.

ما خانوادگی حرف‌هایمان را رک می‌زنیم. مگر می‌شود چیزی نبوده باشد و ما درباره‌اش حرف بزنیم؟ یک‌سری مسائل در آن بازی پیش آمد و پدرم با آقای عبده دعوا کرد و به همان علت هم از باشگاه پرسپولیس بیرون رفت. این یک مساله واقعی است که خود بازیکنان تاج در آن زمان هم می‌دانند، اما نمی‌دانم چرا الان آقای خیابانی به آن پرداخته است!»

از فرزند مرحوم بهزادی خواستیم صریح‌تر در این‌باره اظهارنظر کند که گفت: «پدر من بار‌ها این مسائل را برای من بازگو کرد، در آن زمان چند بازیکن عضو تیم ملی بودند، از مقامات بالا به علی عبده فشار آوردند، اما پدرم کوتاه نمی‌آمد، اما در جوانی پیگیر این موضوع شد شاید الان اگر بود طور دیگری به آن قضایا نگاه می‌کرد.»

علی بهزادی درخصوص دعوای بین پدرش با علی عبده بنیانگذار پرسپولیس گفت: «بحث منافع تیم ملی بود و نمی‌خواستند به تیم‌ملی آسیبی وارد شود، بالادستی‌ها فشار می‌آوردند و پدرم زیربار نمی‌رفت. پرسپولیس را همایون بهزادی به وجود آورد، عبده صاحب بولینگ بود. همه مدارک را دارم، هرکسی از هم‌دوره‌های پدرم ادعای دیگری دارد بیاید مقابل من و مادرم حرف بزند تا ما به آن‌ها مدرک نشان بدهیم.

پرسپولیس آن زمان دو دسته شده بود، اما همایون بهزادی از این مملکت نرفت، ماند بالای سر تیم. این اتفاقات در گذشته افتاد و پدرم از من قول گرفت نه اسمی را بگویم نه کل ماجرا را تعریف کنم. فقط تا همین حد را می‌گویم که پدرم دروغ نگفت و سر همین موضوع کنار گذاشته شد.»

منبع: فرهیختگان

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv