قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۶/۰۸

قیمت بیت کوین امروز ۸ شهریورماه با ۳.۰۲ افزایش نرخ به ۲۰,۲۰۵ دلار معادل ۶۰۹,۴۱۳,۱۰۷ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۹۹۵۳
بازدید : ۴۲۷
۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۵

فرادید| بیت کوین بار دیگر وارد مسیر صعودی شد. امروز ۸ شهریورماه قیمت بیت کوین با افزایش ۳.۰۲ درصد به ۲۰,۲۰۵ دلار معادل ۶۰۹,۴۱۳,۱۰۷ تومان رسید.

چیرگی بیت کوین بر آلتکوین‌ها در ۲۴ ساعت گذشته کمی افزایش یافته و به حدود ۳۹.۹ رسیده است. این بدان معناست که در این مدت بیت کوین بهتر از آلتکوین‌ها عمل کرده است. ارزش بازار این دارایی نیز اکنون در حدود ۳۷۹.۳۶ میلیارد دلار ایستاده است.

به گزارش فرادید؛ با ورود ارز‌های دیجیتال به یک روند نزولی جدید، برخی از آدرس‌هایی که سال‌ها بیت کوین خود را نگه داشته بودند نیز در حال عرضه بیت کوین خود هستند. امروز اعلام شد که دیروز بیش از ۵ هزار بیت کوین با طول عمر ۷ الی ۱۰ سال، خرج شده اند.

البته این بیت کوین‌ها به صرافی‌ها فرستاده نشده اند و دقیقا مشخص نشده که چه تاثیری بر قیمت بازار می‌گذارند، اما به گفته کارشناسان نتیجه این جابجایی‌ها هرچه باشد، آغاز یک روند صعودی نیست.

پس از تلاش قیمت برای عبور از مقاومت ۲۱,۵۰۰ دلاری، قیمت بیت‌کوین وارند یک روند نزولی شد. قیمت کاهش خود را بیشتر کرد و حتی زیر حمایت ۲۰,۰۰۰ دلاری نیز معامله شد. در منطقه ۱۹,۵۰۰ دلاری قیمت با حمایت خریداران مواجه شد و در حال حاضر در حال تثبیت است.

از جنبه نزولی، حمایت اولیه اکنون نزدیک به سطح ۱۹,۵۰۰ دلار قرار دارد. پشتیبانی کلیدی بعدی در نزدیکی منطقه ۱۸,۸۰۰ دلار قرار دارد که در زیر آن قیمت حتی می‌تواند ۱۸,۰۰۰ دلار را نیز آزمایش کند.

در جهت صعودی، قیمت در نزدیکی سطح ۱۹,۸۵۰ دلار با مقاومت مواجه است. اولین مقاومت اصلی در حال حاضر نزدیک به سطح ۲۰,۰۰۰ دلار است که بالاتر از آن قیمت ممکن است، یک موج موقت صعودی را شروع کند. گفتنی است حمایت سطح ۱۹هزار و ۵۰۰دلار بسیار ضعیف و شکننده است و احتمال شکسته شدن این سطح وجود دارد.

قیمت بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه