اخاذی از مردان با فیلم سیاه!

اخاذی از مردان با فیلم سیاه!

یکی از دوستانمان که همدستمان بود، با لباس نظامی می‌آمد. آنقدر چرب زبانی می‌کرد که در نهایت باز هم شاکی مجبور می‌شد مبلغی پول به ما پرداخت کند. همدستمان به او می‌گفت اصلا نباید وارد این خانه می‌شده و اگر شکایت را پیگیری کند، خودش هم مجرم شناخته می‌شود.
کد خبر: ۱۱۰۰۱۵
بازدید : ۶۶۲
۰۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹

یک سایت دوست یابی راه اندازی کرده بودند. به بهانه ایجاد ارتباط و دوستی مردان جوان را به خانه شان می‌کشاندند و از آن‌ها فیلم سیاه تهیه می‌کردند.

این شگرد برایشان ۳ هزار یورو درآمد داشت. آن‌ها با اخاذی از طعمه هایشان و گاهی هم به بهانه شکایت، سه هزار یورو پول به جیب می‌زدند. این زن و شوهر تبهکار، گاهی هم به عنوان ماساژور طعمه‌های خود را به خانه اجاره‌ای می‌کشاندند.

مردان وقتی قدم به خانه این زوج خشن می‌گذاشتند، دیگر راه برگشتی نداشتند. حتی اگر تصمیم به شکایت می‌گرفتند، پلیس قلابی خودش را می‌رساند و باز هم، این قربانی‌ها بودند که باید پول پرداخت می‌کردند. این زوج سارق در تازه‌ترین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت دستگیر شدند.

در ادامه گفتگو با این زن جوان را می‌خوانید:

چند وقت است که دست به این کار می‌زنید؟
حدودا یکی دو ماه است که شروع کرده ایم.

شگردتان چه بود؟
من و نامزدم با هم تصمیم گرفتیم که از مردان اخاذی کنیم. ما به بهانه‌های مختلف مردان را به خانه اجاره‌ای خود می‌کشاندیم. بعد از آن‌ها فیلم سیاه تهیه می‌کردیم. سپس آن‌ها را تهدید می‌کردیم که اگر سه هزار یورو پول ندهند، فیلم را پخش کرده و آبروی آن‌ها را می‌بریم. معمولا بعد از این تهدید پولمان را هر طور شده جور می‌کردند و می‌دادند.

به چه بهانه‌هایی آن‌ها را به خانه می‌کشاندید؟
نامزدم در ابتدا یک سایت دوست یابی طراحی کرد. در آنجا با مردان مختلف آشنا می‌شدیم. بعد از آن آدرس خانه را می‌دادیم و آن‌ها نیز می‌آمدند. گاهی اوقات هم به بهانه ماساژ آن‌ها را به خانه می‌کشاندیم. شوهرم می‌گفت ماساژور است و برای انجام اینکار آن‌ها را به خانه می‌کشاند.

‌نمی‌ترسیدید که از شما شکایت کنند؟
معمولا، چون پای آبرویشان وسط بود شکایت نمی‌کردند. آن‌ها پس از اینکه متوجه فیلم سیاه می‌شدند، هرچه می‌خواستیم قبول می‌کردند. فقط برای اینکه آبرویشان نرود. اما گاهی هم بعضی از آن‌ها حاضر به پرداخت پول نمی‌شد و می‌گفت می‌خواهد شکایت کند.

ما هم به طور صوری زنگ می‌زدیم به پلیس. یکی از دوستانمان که همدستمان بود، با لباس نظامی می‌آمد. آنقدر چرب زبانی می‌کرد که در نهایت باز هم شاکی مجبور می‌شد مبلغی پول به ما پرداخت کند. همدستمان به او می‌گفت اصلا نباید وارد این خانه می‌شده و اگر شکایت را پیگیری کند، خودش هم مجرم شناخته می‌شود.

برای همین او نیز از ترسش بیخیال شکایت می‌شد و مبلغی پول هم به ما پرداخت می‌کرد.

چطور شد که این ایده به ذهنتان رسید؟
همین کار را از یکی از مستاجرانم یاد گرفتم. من یک آپارتمان داشتم که آن را به صورت ۲۴ ساعته اجاره می‌دادم. یک مشتری داشتم که گاهی اوقات برای یکی دو روز آپارتمان مرا اجاره می‌کرد. بعد از آن متوجه شدم که او به بهانه تسکین درد کمر و انجام ماساژ، افراد مختلف را به خانه کشانده و از آن‌ها اخاذی می‌کند.

او درست به همین روش از طعمه هایش فیلم می‌گرفت. همانجا با خودم گفتم چرا ما خودمان اینکار را انجام ندهیم. موضوع را به نامزدم گفتم و او هم قبول کرد.

به خاطر پول دست به اینکار زدید؟
بیشتر دلمان می‌خواست به تفریح و مسارفت برویم. می‌خواستیم با نامزدم مدتی را به صورت لاکچری خوشگذرانی کنیم. به مسافرت‌های مختلف برویم و زندگی لوکس داشته باشیم. وگرنه مشکل مالی زیادی نداشتیم. فقط عاشق سفر و تفریح بودیم. این شد که تصمیم به انجام اینکار گرفتیم.

برچسب ها: اخاذی از مردان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه