بهترین چاپخانه پرینت آنلاین جزوه

بهترین چاپخانه پرینت آنلاین جزوه

شما برای ثبت سفارش چاپ جزوه خود می‌توانید براساس سلیقه شخصی‌تان رنگ و نوع کاغذ را به صورت اینترنتی انتخاب کنید. در ادامه مبلغ مورد نظر محاسبه می‌شود. این مبلغ براساس نوع، جنس، سایز کاغذ و سایر ویژگی‌ها چاپ جزوه شما متغیر خواهد بود.
کد خبر: ۱۱۰۳۷۳
بازدید : ۱۴۹
۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸

یکی از دغدغه‌های اصلی تمامی دانشجویان و حتی دانش‌آموزان پرینت جزوه‌هایی است که آنها در طول جلسات درسی موفق به نوشتن یا گردآوری آنها نشده‌اند. در نتیجه سعی دارند در انتهای ترم درسی یا به هنگام آزمون‌ها این جزوه‌ها را پرینت بگیرند و به مطالعه درس مشغول شوند.

ولی مسائل مهمی در مورد پرینت جزوه‌های آنها وجود دارد. برای مثال پرینت آنلاین جزوه یکی از بهترین انتخاب‌های دانشجویان و دانش‌آموزان است که هر تیم چاپخانه‌ای از پس آن برنمی‌آید.

انتخاب یک چاپخانه برای پرینت فوری جزوه‌ها

با توسعه اینترنت و بیشتر شدن خدمات غیر حضوری بسیاری از کسب و کارها خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌دهند ولی آنلاین بودن خدمات آنها نباید از سرعت یا کیفیت کار آنها بکاهد. خدمات غیرحضوری به زمینه چاپ نیز نفوذ کرده و برخی از چاپخانه‌های معتبر می‌توانند سفارش مشتریان خود را به صورت آنلاین دریافت کنند.

این در حالی است که برخی از آنها به دلیل دریافت سفارش آنلاین کار مشتری را دیر تحویل می‌دهند و در ابتدا به مشتریان حضوری خود رسیدگی می‌کنند. اما برخی دیگر از این چاپخانه‌ها تمرکز خود را بر روی خدمات آَنلاین قرار داده و به ترتیب و براساس اولویت به سفارش متقاضیان رسیدگی می‌کنند.

اگر به دنبال بهترین و معتبرترین سایت چاپ جزوه در تهران هستید، توصیه می‌کنیم تیم گرافیک را انتخاب کنید زیرا این تیم چاپخانه‌ای جزوه شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن چاپ می‌کند و پرینت آن را برایتان می‌فرستد. بنابراین می‌توان گفت خدمات این تیم در چاپ پرینت آنلاین جزوه بسیار فوری خواهد بود.

در چاپ آنلاین جزوه باید به چه نکاتی توجه داشت؟

ویژگی‌های یک چاپخانه خوب و باکیفیت برای همه ما مشخص است. به عبارت دیگر برای چاپ جزوه خود باید از چاپخانه‌ای کمک بگیرید که بتواند بهترین کیفیت چاپ را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. در ضمن چاپخانه‌ای که به‌روز باشد و سفارش شما را به صورت آنلاین قبول کنید یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود.

شما برای ثبت سفارش چاپ جزوه خود می‌توانید براساس سلیقه شخصی‌تان رنگ و نوع کاغذ را به صورت اینترنتی انتخاب کنید. در ادامه مبلغ مورد نظر محاسبه می‌شود. این مبلغ براساس نوع، جنس، سایز کاغذ و سایر ویژگی‌ها چاپ جزوه شما متغیر خواهد بود.

در ادامه بعد از ثبت سفارش نهایی خود سفارش شما باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن مورد بررسی افراد مسئول قرار بگیرد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما تحویل داده شود. برای اینکه جزوه شما در بهترین کیفیت و مناسب‌ترین شکل به چاپ برسد باید به نکات زیر توجه داشته باشید.

کاغذ منتخب در چاپ آنلاین جزوه

اگر جزوه را تنها برای مطالعه آخر ترم خود نیاز دارید، جنس و اندازه کاغذ برای چاپ جزوه خیلی مهم نخواهد بود ولی در صورتی که جزوه شما بسیار مهم است و باید تا سال‌های متوالی سالم وسلامت بماند توصیه می‌کنیم از کاغذهای مرغوب و بهتری استفاده کنید. کیفیت نوع کاغذ به هنگام چاپ جزوه در قیمت آن تاثیرگذار است.

چاپخانه‌ای معتبر است که حتی به هنگام دریافت سفارش چاپ جزوه آنلاین به مشتریان خود اجازه انتخاب نوع کاغذ را بدهد تا آنها با توجه به سلیقه خود یکی از انواع کاغذها را انتخاب کنند. ولی برخی از چاپخانه با اینکه چاپ آنلاین دارند باز هم از تنوع کاغذها بویی نبرده‌اند و مشتری هیچ حق انتخابی ندارد. انواع کاغذهای قابل چاپ برای جزوه عبارت هستند از:

  • کاغذهای تحریر سایز 80 گرمی
  • کاغذهای تحریر سایز 100 گرمی
  • کاغذهای گلاسه سایز 150 گرمی
  • کاغذهای گلاسه سایز 135 گرمی

البته با توجه به نوع چاپ و صفحات داخلی یا خارجی جزوه خود می‌توانید یکی از انواع کاغذها را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید هزینه هر یک از این کاغذها با دیگری متفاوت است. در ضمن می‌توانید کاغذهای جزوه خود را به صورت سیاه و سفید یا در 4 رنگ به چاپ برسانید.

نکته دیگری که به هنگام چاپ جزوه آنلاین باید در سفارش خود انتخاب کنید، وجه چاپ شما است. در واقع اگر جزوه باید به صورت 1 رو باشد باید آن چاپ یک طرفه را انتخاب کنید ولی در صورت انتخاب چاپ 2 طرفه جزوه شما به صورت پشت و رو چاپ می‌شود.

پرینت آنلاین جزوه

رنگ جلد منتخب در چاپ آنلاین جزوه

یکی دیگر از مسائل مهمی که در هنگام چاپ جزوه آنلاین باید به آن توجه کنید، رنگ جلد جزوه شما خواهد بود. رنگ جلد جزوه بیشترین نقش را در زیبایی ظاهری جزوه شما دارد. البته اگر نمی‌خواهید هزینه زیادی شامل حال شما شود و تنها جزوه‌هایتان برای ترم درسی لازم هستند، می‌توانید از چاپ جلد منصرف شوید.

ولی اگر قصد دارید از جزوه‌های خود به عنوان یک کتاب دائمی استفاده کنید، بهتر است در انتخاب چاپ و رنگ جلد جزوه دقت زیادی به خرج دهید و بهترین جنس را برای جلد جزوه خود در نظر بگیرید. تیم گرافیک یکی از سایت‌های معتبر چاپ آنلاین جزوه است که برای شما امکان انتخاب نوع و رنگ جلد جزوه را فراهم می‌کند.

شما حتی می‌توانید هر نوع جزئیات مربوط به چاپ جزوه آنلاین خود را به هنگام ثبت سفارش در سایت آنها مشخص کنید. در نهایت جزوه شما فوری و در بالاترین کیفیت و به طور دقیق مشابه خواسته و انتخاب شما چاپ و ارسال می‌شود. بنابراین این شما هستید که رنگ و نوع جلد جزوه خود را انتخاب می‌کنید.

سفارش چاپ جزوه خود را به صورت آنلاین ثبت کنید

خبر خوب اینکه با پیشرفت عصر ارتباطات و توسعه فناوری مربوط به اینترنت، بسیاری از خدمات به صورت آنلاین و غیرحضوری قابل ارائه هستند. چاپ جزوه نیز یکی از خدماتی است که به تازگی وارد این حوزه شده و شما می‌توانید با مراجعه به سایت یک چاپخانه سفارش چاپ آنلاین جزوه خود را ثبت کنید.

کافی است در سایت چاپخانه مورد نظر ثبت‌نام کنید و وارد حساب کاربری خود شوید سپس نوع کاغذ، جلد، یک رو بودن یا سایر ویژگی‌های مربوط به چاپ جزوه را تعیین کنید و در نهایت سفارش خود را به ثبت برسانید. در ادامه مسئولان مربوطه درخواست شما را بررسی می‌کنند و جزوه شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در بالاترین کیفیت درخواستی خود شما چاپ می‌کنند و پرینت آن را برایتان می‌فرستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه