دعوای شدید افشین پیروانی و نفت مسجد سلیمان به کجا رسید؟

با طرح ادعای جنجالی باشگاه نفت مسجد سلیمان، افشین پیروانی دعوا را به فضای مجازی کشاند. او در اولین موضع گیری خود به فرد خاصی اشاره نکرد و تنها متنی طعنه آمیز منتشر کرد. متنی که از سوی مسجد سلیمانی‌ها به توهین تفسیر شد.
کد خبر: ۱۱۰۵۳۷
بازدید : ۱۶۱۱
۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷

فرادید| باخت دو بر یک نفت مسجد سلیمان در مقابل پرسپولیس باعث شد تا مسئولان باشگاه نفت ادعا‌هایی را بر علیه افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس مطرح کنند. ادعا‌هایی که به دعوایی تمام عیار میان پیروانی و نفت مسجد سلیمانی‌ها بدل شد.

به گزارش فرادید، در بازی روز گذشته، نفت مسجد سلیمان نیمه اول را با گل دقیقه ۱۱ سامان نریمان جهانبه پایان برد. اما در نیمه دوم داور در دقیقه ۵۴ یک پنالتی به سود پرسپولیس گرفت و لوکادیا با گل کردن این پنالتی نتیجه بازی را به مساوی کشاند.  

در دقیقه ۶۹ نیز بار دیگر مهاجم هلندی پرسپولیس توانست دروازه نفت مسجد سلیمان را باز کند تا پرسپولیس سه امتیاز این بازی را از آن خود کند.

ادعای عجیب ورود پیروانی به رختکن داوران!

با پایان بازی میان این دو تیم، مسئولان نفت مسجد سلیمان ادعایی عجیب را در مورد افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس مطرح کرد. در این رابطه مهاجری، سرمربی نفت مسجد سلیمان مدعی شد که پیروانی در بین دو نیمه وارد رختکن داوران شده و سمت و سوی داوری در نیمه دوم را برگردانده است. همچنین پیش از بازی آن‌ها درخواست کرده اند که برخلاق قانون چمن‌ها را کوتاه کنند.

پس از رضا مهاجری، یزدی مدیرعامل باشگاه نیز در برنامه فوتبال برتر روی خط زنده آمد و مدعی شد که فیلمی دارد که نشان می‌دهد پیروانی وارد رختکن داوران شده است.

اما زمانی که این فیلم به عوامل برنامه فوتبال برتر رسید و منتشر شد، یزدی حرف اش را تغییر داد و گفت که پیروانی داوران را اسکورت کرده است.

دعوای تمام عیار پیروانی و نفت مسجد سلیمانی‌ها

البته این پایان ماجرا نبود و با طرح این ادعای جنجالی، افشین پیروانی دعوا را به فضای مجازی کشاند. او در اولین موضع گیری خود به فرد خاصی اشاره نکرد و متنی طعنه آمیز منتشر کرد. متنی که از سوی مسجد سلیمانی‌ها به توهین تفسیر شد.

دعوای شدید افشین پیروانی و باشگاه نفت مسجد سلیمان به کجا رسید؟

او در این رابطه نوشت: «پرسپولیس تاریخ تمدن افتخار با نام بردن از پرسپولیس یادمان می‌آید شما هم هستید لاک پشت ۱۰۰ سال عمر میکنه مگس ۲ روز لاک پشت سرش تو لاک خودشه مگس فقط …»

هرچند نفت مسجد سلیمانی‌ها هم ساکت ننشستند و این جنجال را ادامه دادند.

دعوای شدید افشین پیروانی و باشگاه نفت مسجد سلیمان به کجا رسید؟

در این رابطه میلاد میداوودی بازیکن اسبق این تیم در واکنش به متن طعنه آمیر پیروانی نوشت: «در فاضلاب موشی را دیدم که در باب پاکیزگی سخن می‌گفت و کثافت‌ها را به عقوبت هشدار می‌داد و پیرامونش مگس‌ها کف می‌زدند.»

دعوای شدید افشین پیروانی و باشگاه نفت مسجد سلیمان به کجا رسید؟

در ادامه هم پیروانی تصویری از خنده اش منتشر کرد و گفت که گاهی سکوت و خنده در برابر برخی آدم‌ها بهترین پاسخ است.

پس از پیروانی رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم ادعا‌های مسئولان نفت مسجد سلیمان را فریب افکار عمومی خواند و از آن‌ها خواست که جرات عذرخواهی داشته باشند.

در نهایت نیز مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان کوتاه نیامدند و اعتراض خود را در یک نامه ۷ بندی به رئیس سازمان لیگ اعلام کردند. اما هنوز سازمان لیگ واکنشی به این نامه و حواشی بازی دیروز نشان نداده است.

واکنش عجیب بختیار رحمانی به افشین پیروانی

در حالی که می‌رفت تا دعوای میان پیروانی و نفت مسجد سلیمانی‌ها قدری آرام بگیرد. بختیار رحمانی، بازیکن سابق صنعت نفت آبادان و استقلال آتش این بلوا را شعله ور کرد. او متن پیروانی را توهین به خورستان تلقی کرد و پاسخی تندی به او داد.

دعوای شدید افشین پیروانی و باشگاه نفت مسجد سلیمان به کجا رسید؟

او خطاب به پیروانی نوشت که اگر شما‌ها هزاران بار هم قهرمان شوید باز هم بی لیاقت هستید.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه